Kim Bana Site cokertmeyi Ogrete Bilir

KARABIN

Üye
29 Tem 2017
95
0
Celilabad
Selam Arkadaslar Kim Bana Site Cokertmeyi Ogrete Bilir Armenia Sitelerini Cokerticem Lutfen kim Yapa Bilir Skype Adresini Vereyim Ordan Ogrete Bilirmi Bana Yardim Edin Lutfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

samet12

Yeni üye
29 Eki 2007
12
0
Me.Hide
Arkadaşlar adam "heçklemek" değil, "çökertmek" istiyor. Yani DoS istiyor..

Açılın bakiim :trl

Üstadım sitenin adresini verirsen, test için sana o siteyi çökertecek bir program veririm. Ama vereceğim program bana rapor (asla senin IP adresin, kişisel bilgilerin vs değil, saldırı hakkında yani ne zaman saldırıya başladı, kaç saniyede çöktü, tekrar kurtuldu mu, hangi tip response header'ları geldi vs) gönderecektir.

Kendim test için bilgisayar açık tutamıyorum. Sen benim için yeni Topuz çekirdeğini de test etmiş olursun.
Programı paylaşırsanız çok iyi olacak vatan hainlerine saldırıda kullanacağım.
Bana özelden yollayabilirsiniz test amaçlı :)

maxtek

Üye
8 Ocak 2017
141
0
Arkadaşlar adam "heçklemek" değil, "çökertmek" istiyor. Yani DoS istiyor..

Açılın bakiim :trl

Üstadım sitenin adresini verirsen, test için sana o siteyi çökertecek bir program veririm. Ama vereceğim program bana rapor (asla senin IP adresin, kişisel bilgilerin vs değil, saldırı hakkında yani ne zaman saldırıya başladı, kaç saniyede çöktü, tekrar kurtuldu mu, hangi tip response header'ları geldi vs) gönderecektir.

Kendim test için bilgisayar açık tutamıyorum. Sen benim için yeni Topuz çekirdeğini de test etmiş olursun.

Son yazdığım mesaj silinmiş muhetemelen görmedin topuzu gönderecektin maile gelen olmadı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.