Kimdir bu Script Kiddie?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Script Kiddie

Yeni üye
7 Tem 2014
16
0
Merhaba arkadaşlar ben Script Kiddie, kendim hakkımda başkalarına bilgi vermekten pek hoşlanmam ama yinede kendim ile ilgili birkaç bilgiyi sizinle paylaşmak için tanışmak için bu konuyu açmış bulunmaktayım. Öncelikle kendimi kısa bir şekilde tanıtayım:

Hobilerim: Bilgisayar başında vakit geçirmek, basketbol ve futbol oynamak, Türkçe kurallarına uygun iletişim kurmak, yazı yazmak ve felsefeci bir imaj ile konuşmak.

Fobilerim: Karanlık, aşırı yükseklik, tenha ve ıssız yerler.

Bilgisine sahip olduğum konular: C# programlama dilini geçen sene çok iyi bir şekilde biliyor ve kendimce kullanıyorum fakat uzun süredir ilgilenmediğim için önemli bir kısmını unuttum ama en kısa süre içerisin de yeniden bir tekrar yapıp eskisi gibi iyi bir şekilde bilmek ve yine kendimce kullanmak istiyorum. Ayrıca sosyal medya hesaplarına zarar verme konusunda ise bilgim var ve bu bilgimi kendi menfaatim doğrultusunda ve eğlence için kimi zamanlar kullandım.

Sorma İhtimaliniz Olan Soruların Cevapları:

Kullanıcı adın neden Script Kiddie?

Kendimi hacker türleri arasında en çok Script Kidde'ye yakın hissediyorum ve kesinlikle Lamer değilim, bu yüzden Script Kiddie.

Adını, soy adını ve yaşını neden yazmadın?

Dediğim gibi kendim ile ilgili bilgileri vermekten pek hoşnut olmuyorum.

Umarım uzun bir süre sizlerle iyi,hoş ve eğlenceli vakitler geçirim arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.