Çözüldü Kimler yardım edebilir

herkezemokoko

Yeni üye
19 Mar 2017
13
0
Birisinden aşırı derece de tehtit alıyorum . Ve mahkemelik oldum ve bana tüm yaptıkları ile 1 adet cd icerisinde verdim fakat pc sinde benim le ilgili uygunsuz fotolar var gizlice çekmiş olduğu yada alkollü iken yaptığı uygunsuz pozlar ve şantaj yapıyor . Pc sine sizip tüm herseyi nin bir kopyasını alıp silebilir mi bu konuda yardım edebilicek kim var . Çok makbule geçer kafamı duvarlara vurmaktan kara kara düşünmekten kurtulurum en azından lütfen olumlu yada olumsuz yönde cevab larını zı bekliyorm

herkezemokoko

Yeni üye
19 Mar 2017
13
0
Onu bilmiyorum ama cidden çok sivri akıllı birisi . Ben herseyimden vazgeçtim artık . 2.5 senedir sabrediyorum ama en son mahkeme açmak zorunda kaldım ailevi durumu da iyi yani kurtulur bir şekilde bilmiyorum . İşin uzmanları sizsiniz ciddi zarar vermek istiyorum

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Size en iyi polis yardımcı olacaktır. Lütfen bu tür işler için yardım istediğinizde yardım edecek olan kişi sizi kandırma olasılığınıda düşünün. Santaj felan demişsiniz. En iyisi polise danışın

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Merhabalar

Forum içerisinde hack isteğinde bulunmak yasak,Konunuza gelecek olursak özel hayatın gizliliği söz konusu suç duyurusunda bulunabilirsiniz, veya aklınızı kullanıp çevrenizdekilere bu şantaj durumunu ve yaşadıklarınız izah ederseniz anlayışla karşılayacaklardır eminim, sizi şantaj edecek bir durumu kalmaz karşı tarafın,sizinde korkmanıza gerek kalmaz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.