Kimse Gözünüzden Kaçamayacak ! Pipl.com // sMrXX

sMrXX

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
389
2
Kalu-Beladan
Evet arkadaşlar bugün sizlere hackerların kullandığı site olan pipl.com 'u tanıtıcam.Umarım beğenirsiniz.Fotoğraflardaki kişiler bir anda aklıma geldi yani siyasetle ve diğer şahıs ben değilim.
Not:Bu siteyi biliyorsanız canınızın sağlığı.

Başlayalım...

İlk önce sol tarafa sitedede belirttiği gibi İsim,Eposta,Kullanıcı Adı Yada Telefon bu bilgilerden birini giriyoruz.Sağ tarafa ise konum nerede arasın bunu giriyoruz.

DPL7y3.png

Gerçekten ben birkaç sonuç aradım %95 doğru sonuç gösteriyor.Örnekler;

Recep Tayyip Erdoğan İle İlgili Arama

Eg7Pyg.png

Said Talha Görpüz Adlı Şahıs İle İlgili Arama

2rMJEE.png

NOT!!:Yukarıdada belirttiğim gibi hiçbir siyasi içerik düşünülemez.Belirttiğim gibi bir anda aklıma o kişiler geldi ve arattım.

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Stalkerlara gün doğdu :) ,ilginç bi site bütün sülaleyi tek tek aradım hepsinin bi kaydını buldu :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.