Kimseden habersiz başka şehire gitmek

Amphitrite

Uzman üye
5 Şub 2015
1,272
0
Şanlıurfa
Arkadaşlar merhaba. Bu yazı atraksiyonlu geçirmek istiyorum ve kimseden habersiz başka şehire gitmek istiyorum. Bunu yapabilirmiyim? Antalyaya gitmek istiyorum. Para ne kadar lazımdır? Ailemin ilk başlarda kızacağını biliyorum fakat haberdar edeceğim.

ZaSeKu

Üye
3 Haz 2017
74
0
Karabük
Unutma kardeşim hayatında gördüğün ilk kişi seni seven ilk kişi annendi.
Bir sıkıntın olsa ilk yardımına koşan ailendi
Gereksiz şeyler için aileni sensiz bırakma

TheBlackShadow

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
563
0
:D :D Kardeşim allah seni inandırsın bende evden kaçıp Antalyaya deplasmana gittim Antepede kaçmıştım Bahanem vardı ama sabah babamla tartışıp evden ayrılmaktı maç bileti haricinde 8₺ yla gittim açlıktan otobüste uyuyamadım bile :D üzerinede antalyaspor taraftarı ile taşlı sopalı kavga :D tabi benim maceram 2 gün sürdü sonrasında eve geldim bide onun üzerine babam dövdü ama güzeldi :)

ImmorTaLOttoMan

Uzman üye
3 Haz 2017
1,112
0
KATILIYORSUN
:D :D Kardeşim allah seni inandırsın bende evden kaçıp Antalyaya deplasmana gittim Antepede kaçmıştım Bahanem vardı ama sabah babamla tartışıp evden ayrılmaktı maç bileti haricinde 8₺ yla gittim açlıktan otobüste uyuyamadım bile :D üzerinede antalyaspor taraftarı ile taşlı sopalı kavga :D tabi benim maceram 2 gün sürdü sonrasında eve geldim bide onun üzerine babam dövdü ama güzeldi :)
antalya konya maçımı :D

barisylmz533

Katılımcı Üye
29 Şub 2016
349
0
İstanbul
dostum benim arkadaşım sevgilisi için gitti en ucuz uçak biletini aldı ve 50 tl ye trabzona gitti fırsat biletlerine bakarsan çok ucuza bulur gidersin günlüğü 70-80 lira olan otel bulup tek kişilik kalabilirsin bu sana en fazla 250-300e patlar 2-3günlük için

NOVA6MEK

Yeni üye
13 Kas 2011
17
0
paran yoksa vazgeç. 3 5 bin liran varsa düşün. hayırdır niye terk ediyorsun evi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.