Kineziler,Astral Seyahat,Telepati

dark1950

Yeni üye
22 Nis 2012
12
0
Herkesin diline taktığı kineziler.En bilinenleri telekinezi,biyokinezi,hidrokinezi vs.Peki bunlar gerçek veya deli saçması mıdır?Bunlar %100 gerçektirler.Bilimsel olarak kanıtları vardır.Nedeni quantum fiziğindeki enerji teorisinden gelir.Quantum fiziğine göre basit olarak bütün maddeler enerjiden oluşurlar.Ve insan da yüksek konsantrasyonla bu enerjiyi yönlendirebilir.Kanıt istiyorsanız internete yazabilirsiniz.Ama inanmıyorsanız da o videolar pek etki etmez herhalde.Benim yapabildiğim kineziler hidro,telekinezi,elektrokinezi ve pyrokinezidir.
Astral Seyahat
Astral seyahatte quantum fiziğindeki enerji aktarımına dayanır.Aslında temel olarak zihnin enerji olarak dışa aktarılmasıdır.Ben astral seyahete giremiyorum ama lusid rüya konusunda iyiyimdir.
Telepati
Telepati de aynı şekilde düşüncelerin enerji olarak aktarılmasından ibarettir.
Merak eden insanları bilgilendirebildiysem ne mutlu bana :D

dark1950

Yeni üye
22 Nis 2012
12
0
Astral seyahat hakkında konuşuyorsan denemeye devam et pek kolay değil ben de pek çıkamıyorum.

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Gerçek arkadaşlar Türkiye'de ne yazıkki böyle deneyler yapılmıyor ancak başka ülkelerde devlet tarafından yürütülen ve gizli tutulmaya çalışılan deneyler var.
Ancak psişik insanların çoğunluğu Türk'lerden oluşuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.