Kingroot ve İroot ile alakalı yardım edermisiniz :\

mhmtkhvci

Yeni üye
20 Nis 2016
18
0
ŞanlıUrfa
benım telefon s3 mini ben İrootla root attım attıktan sonra telefona format attım format bitti telefon açıldıında kingroot'ta İroot'ta yüklenmiş durumdaydı ama hem root atılmamıştı hemde uygulamalar menüde görünmüyodu neden olabılır?

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Ses kısma ve Power (Güç) tuşuna basarak nasıl atıyorsunuz? Benim bildiğim 2-3 yol var, (yanlışım varsa düzeltin) 1. İlk önce SuperSu'yu telefonun hafızasına (sdcard'a olur.) CWM'den flashlarsınız. 2. ODIN ile 3. Kingoroot gibi .apk uygulamaları ile.

Telefonu sıfırlayın dicem ama birşey değişmeyeceğini umuyorum.
Telefonunuzun yedeğini alın dicem ama tekrar kurduğunuz da aynı sorunlarla karşılıcaksınız muhtemelen.
Stock rom veya Custom Rom bulup, CWM'den Wipe data vb. şeyleri yapıp tertemiz bir Rom kurmanızı öneririm veya temiz format attıktan sonra ODIN ile de kurabilirsiniz ROM'u.

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Bugünlerde root yapma uygulamalarında bir virüs var arkadaşlar,bu virüsle uygulama menüde gözükmüyor.Bunun için root yapma uygulamasını sürekli güncelleyin arkadaşlar...senin sıkıntına gelince kardeş,yeni güncelleme yap,uygulama kurulduktan sonra aç,tekrar root yapmayı dene ve format atmana gerek yok,...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.