KingstaBot V2.0 Yayında! [AR-GE]

23 Ağu 2017
79
0
Hocam programınız Takipçi Analiz uygulamasıyla aynı gibi diyebilirim bu kadar işlerle uğraşmak istemeyen arkadaşlar ya da hocamın yaptıklarını yapamayan arkadaşlar olursa Takipçi Analizi indirip Lucky Patcher ile yamalasın.

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Hocam programınız Takipçi Analiz uygulamasıyla aynı gibi diyebilirim bu kadar işlerle uğraşmak istemeyen arkadaşlar ya da hocamın yaptıklarını yapamayan arkadaşlar olursa Takipçi Analizi indirip Lucky Patcher ile yamalasın.

lucky patcher ile yamalanmıyor koruma var onda

otomatik dm mi o_O merakla v3 bekliyorum

profil fotoğrafı büyütme indirme resim video indirme story indirme gelebilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
124
3
xD
TRGameAirs Merhaba Dostum. Post Kasımını Önlemek İçin, Postları Tek Tek Yerine, Birleşik Yazabilirsin. Hem Çirkin Oluyor, Hemde Post Kasımı Oluyor. İyi Forumlar :)

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Hepinize Teşekkürler Arkadaşlar Programda Bir Kusur Daha Buldum Onuda Düzelttim Tekrardan Yenisini İndiriniz Lütfen Yoksa Gönderi Atma Çalışmayacaktır.

Arye

Üye
30 Haz 2018
183
0
Traceback (most recent call last):
File "KingstaBot.py", line 326, in <module>
takipcileritakipet()
File "KingstaBot.py", line 228, in takipcileritakipet
takipcilericek = api.getTotalFollowers(hedeftakipciler[1])
File "C:\Program Files\Python36\lib\site-packages\InstagramAPI\InstagramAPI.py
", line 862, in getTotalFollowers
self.getUserFollowers(usernameId, next_max_id)
", line 699, in getUserFollowers
return self.SendRequest('friendships/' + str(usernameId) + '/followers/?rank
_token=' + self.rank_token)
AttributeError: 'InstagramAPI' object has no attribute 'rank_token'

C:\Users\Administrator\Desktop\KingstaBot-master>

böyle bir hata almaktayım verdiğin tüm kodları yaptım ayrıca
2. farklı hesapta denedim hata > http://i.hizliresim.com/Z3Mj70.png

Son düzenleme:

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Traceback (most recent call last):
File "KingstaBot.py", line 326, in <module>
takipcileritakipet()
File "KingstaBot.py", line 228, in takipcileritakipet
takipcilericek = api.getTotalFollowers(hedeftakipciler[1])
", line 862, in getTotalFollowers
self.getUserFollowers(usernameId, next_max_id)
", line 699, in getUserFollowers
return self.SendRequest('friendships/' + str(usernameId) + '/followers/?rank
_token=' + self.rank_token)
AttributeError: 'InstagramAPI' object has no attribute 'rank_token'

C:\Users\Administrator\Desktop\KingstaBot-master>

böyle bir hata almaktayım verdiğin tüm kodları yaptım ayrıca
2. farklı hesapta denedim hata > http://i.hizliresim.com/Z3Mj70.png
Kişinin instagram adını url olarak atmıyorsunuz inşallah...Ve Böyle Bir Hata Vermemesi Lazım kullanıcı adı şifreyi doğru girdiğinize emin misiniz? Ve Orada Dediğim Gibi Hesap Gizlideyse Sorun Ondanda Olabilir.

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
dün bir kez çalıştırdım gayet güzel çalıştı ardından bir kez foto beğeinis yaptım o da çalıştı daha sonra hep bu hatayı veriyor

[0713/102622.165:INFO:CONSOLE(0)] "The resource https://www.instagram.com/graphql/query/?query_hash=0a5d11877357197dfcd94d328b392cde&variables={} was preloaded using link preload but not used within a few seconds from the window's load event. Please make sure it has an appropriate `as` value and it is preloaded intentionally.", source: https://www.instagram.com/ (0)

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
dün bir kez çalıştırdım gayet güzel çalıştı ardından bir kez foto beğeinis yaptım o da çalıştı daha sonra hep bu hatayı veriyor

Bu Hatayı Alabilen Tek İnsansın Sanırım...Nedenini Bilmiyorum açıkçası internettede yok...Bunu Hangi İşlemi Yaparken Alıyorsunuz?

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Hedef kişinin takipçilerini takip etme. Başka hesap ile de denedim onda da aynı hata, takip etme engeli gelmesi ihtimaline karşılık
Şuan bendede nedense hata veriyor instagramla alakalı bir sorun olabilir...Bu sorunu çözersem eğer güncellerim programı gerçi dün mükemmel çalışıyordu ama..

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Bende Hata Gitti Şuan Bir Sorun yok çatur çutur çalışıyor.241 Kişi Takip Etti Şuan Gizli Hesaplar Dahil.

Son düzenleme:

Arye

Üye
30 Haz 2018
183
0
Kişinin instagram adını url olarak atmıyorsunuz inşallah...Ve Böyle Bir Hata Vermemesi Lazım kullanıcı adı şifreyi doğru girdiğinize emin misiniz? Ve Orada Dediğim Gibi Hesap Gizlideyse Sorun Ondanda Olabilir.

1) url olarak girmiyorum kullanıcı adı
2) ovh lokasyonlu sunucumda çalıştırmaktayım sorun olurmu
3) evet sifre ve pw doğru girmesem giriş yapmazdı
4) hesap gizli değil
5) hesaptan hesaba farklı hatalar vermekte
6) takipci adlı kullanıcının takipcilerini takip ediyor, tam1mizahkar veya başka keşfetteki sayfaların takipcilerini etmiyor

Son düzenleme:

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
Hastag e yorum atma yok mu :)

Anasayfa iyi değil hastag yapsan daha iyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.