Kingston’dan en hızlı bellek, Bağımsız bellek üreticilerinden Kingston, 1.150 GHz ve

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
381
WORLD
Kingston, tüm dünyadaki oyun ve bilgisayar tutkunlarının keyfini daha da artırmak için %100 üretim testinden geçmiş PC9600 HyperX modülleri pazara sunan ve halen yüksek frekanslı PC9200 modülleri pazarda satışta bulunan ilk marka.

“Kingston HyperX modüllerin ful frekans spesifikasyonlarında %100 üretim testlerinden geçtiğini söyleyen Kingston Kıdemli Teknoloji Müdürü Mark Tekunoff, “HyperX modüller bir yüksek seviye oyun anakartı, AMD CPU, doğru güç kaynağı, doğru soğutma ve overclock ile birleştiğinde işte o zaman iyi oyun ve sistem performansları yakalanabilir” dedi.

“Erişilebilen en yüksek performansa ulaşmak hem oyun tutkunları hem de AMD için temel hedeftir” diyen AMD Chipset Pazarlama Müdürü Reuven Soraya, AMD işlemciler ve chipsetler ile birleşen yüksek frekanslı Kingston HyperX DDR2 9600 (1.200 GHz) ve 9200 (1.150 GHz) bellek modüllerinin oyun dünyasını yeni bir performans seviyesine taşıdığını sözlerine ekledi.

Kingston’un yeni HyperX modülleri için yapılan testlerin, Radeon nForce 600 ve i965 chipsetleri içeren ASUS anakartları üzerinde yapıldığını söyleyen ASUS Computer International Pazarlama Başkan Yardımcısı Raymond Chen ise, konuyla ilgili olarak “Bu modüller yüksek performanslı ASUS anakartları ile birleştirildiğinde kesinlikle PC tutkunlarına en üst frekansda oyun belleği sunuyor” dedi.

Yeni Kingston HyperX 1.1 GHz ve 1.2 GHz modüller erişilen en yüksek veri işleme performansını desteklemek üzere 512 MB ve 1 GB’lık kapasitelerle ve 1 ve 2 GB’lık kitler halinde satışa sunuluyor. Her modül 24 saatlik burn-in güvenilirlik testlerinden, geniş dinamik testlerden ve görsel denetimlerden geçiyor. HyperX DDR2 bellekler ömür boyu garanti güvencesiyle satışa sunuluyor
K2RAM019.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.