Kingston'dan HyperX bombası

*reventon*

Uzman üye
28 Eki 2008
1,536
0
Bu bellek netbook için özel...

image_hx_ddr_thumb240.jpg

Kingston, bellek piyasasının en önde gelenlerinden biri... Ancak artık sadece PC ve notebook ile yetinmek niyetinde değil.

Şimdi de Kingston 533 MHz veri yollu yeni bir SODIMM'i piyasaya sürdü. 2 GB'lık kapasiteye sahip olan SO-DIMM portatif cihazların biraz yetersiz gücünü artırmak için piyasada. Özellikle Intel ATOM işlemcisiyle iyi bir ikili olması bekleniyor.

SODIMM, standart bir DIMM bellekten çok daha ince ve gelişmiş yapısıyla tanınıyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.