Kiralık Hacker siteleri

Madbaskan

Yeni üye
25 May 2019
27
1
Arkadaşlar bir süre önce yaptığım araştırmalarda bu alanda 1-2 site ve özel sayfaların olduğunu gördüm ama siteye yaptığım başvuraya dönülmedi ve sayfalara'da inanmıyorum mesela bir tanesi günde 20.000 bin euro kazandığını ünlülerle çalıştığını söyledi fakat peşinat alabilmek için kendini yırttı. Sizin bu konu hakkında düşünceniz nedir? Becerili ve işine sadık bir hacker var mıdır? Varsa sizce nasıl bulunur?
869r6a.jpg

teguardian

Katılımcı Üye
15 Mar 2019
579
0
Merhaba bu tarz hackerlere yani siyah şapkalı hackerlere güvenilmez tamamen kendi çıkarları için çalışırlar parasını ödedikten sonra ortadan kaybolabilir ona karşı bir dava da açamazsınız çünkü ortada bir sözleşme yok ayrıca yapılan işlem yasal bir işlem değil o sebepten çoğu güvenilmez hackerlardır

Beyaz şapkalı hackerlarla farklılıkları ne siyah şapkalı hackerların? Ve hiç harbici para ile çalışan hackerla tanıştın mı? Harbici derken insta çalmak falan değil kastım daha büyük işler.

İale derken ne kast ettin hocam? google'dan araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım

Merhaba şu konuma bakabilirsiniz detaylarıyla açıklıyor ;

https://www.turkhackteam.org/siber-...itleri-nelerdir-icerik-editorlugu-kulubu.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

Madbaskan

Yeni üye
25 May 2019
27
1
Merhaba bu tarz hackerlere yani siyah şapkalı hackerlere güvenilmez tamamen kendi çıkarları için çalışırlar parasını ödedikten sonra ortadan kaybolabilir ona karşı bir dava da açamazsınız çünkü ortada bir sözleşme yok ayrıca yapılan işlem yasal bir işlem değil o sebepten çoğu güvenilmez hackerlardır

Beyaz şapkalı hackerlarla farklılıkları ne siyah şapkalı hackerların? Ve hiç harbici para ile çalışan hackerla tanıştın mı? Harbici derken insta çalmak falan değil kastım daha büyük işler.

Hiçbir siyah şapkalı hackera güvenilmez fakat bazen sadece iâlerini yaparlar

İale derken ne kast ettin hocam? google'dan araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım

Merhaba bildiğin bir hacker sana bir link atsa kanka bir bak dese bakarmısın.Bu da o hesap.Hiçbir hackere güvenilmez.Hele o siyah şapkalılara.Bide sen başvurmuşsun y****abul olman için büyük işler yapmalısın.Öyle küçük değil

Başka bir seçenek yok ki acilen iyisinden 1 tane bulup konuşmam lazım bütün seçenekleri deniyorum

Merhabalar böyle siteleri asla güvenmemeni söylerim.Çünkü paranı alıp kaçabilirler.Artı olarak hack işi bu ne olacağı belli olmaz.İyi forumlar.

Evet çok fazla bu tarz insan var zaten piyasada ama başka bir seçenek yok ki acilen iyisinden 1 tane bulup konuşmam lazım bütün seçenekleri deniyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Merhaba bildiğin bir hacker sana bir link atsa kanka bir bak dese bakarmısın.Bu da o hesap.Hiçbir hackere güvenilmez.Hele o siyah şapkalılara.Bide sen başvurmuşsun y****abul olman için büyük işler yapmalısın.Öyle küçük değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.