Kırık Linkler Hakkında Foruma Öneri Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Selamlar iyi sabahlar Forum hakkında bir önerim olacaktı bir ekip kurmak istiyorum kırık linkler ile ilgilenen ve forumdaki çöp konuları temizleme ekibi mesela 25 kişi belki 30 bu ekipin başında olmak isterim bu işi gönüllü yapacak arkadaşlar arıyorum hem forumdaki konular trojan yada virüs total olmayan linkler temizlenir hep çöp konular yani böyle ekip oluşturulması lazım belki adminler bu üyeleri seçer ve işe başlarlar online süreleri sürekli aktif olan kişiler bu ekipte olur hem de foruma katkı olur .. tabi böyle birşey yapılabilir mi adminler onay verirse bu işi yapacak çok arkadaş olduğuna inanıyorum

ZwarkStain

Katılımcı Üye
24 Nis 2020
465
1
C:\Adobe
Selamlar iyi sabahlar Forum hakkında bir önerim olacaktı bir ekip kurmak istiyorum kırık linkler ile ilgilenen ve forumdaki çöp konuları temizleme ekibi mesela 25 kişi belki 30 bu ekipin başında olmak isterim bu işi gönüllü yapacak arkadaşlar arıyorum hem forumdaki konular trojan yada virüs total olmayan linkler temizlenir hep çöp konular yani böyle ekip oluşturulması lazım belki adminler bu üyeleri seçer ve işe başlarlar online süreleri sürekli aktif olan kişiler bu ekipte olur hem de foruma katkı olur .. tabi böyle birşey yapılabilir mi adminler onay verirse bu işi yapacak çok arkadaş olduğuna inanıyorum

Forumdaki çöp konuları temizleme vs. = Moderasyon Ekibi
Trojan vb. virüslerin Kontrolu = Blue Team "Bin4ry Xowly Tahtınızda Gözleri Var :trl sjsjsjjs

ztn. bunları ekiplerimiz yapıyor ayrı bir kulüp kurmak mantıksız ve gereksiz olur. Konu çöp Eronmay Admin

Son düzenleme:
26 Haz 2016
2,819
598
Peki öğrenmiş oldum bunu bilmiyordum teşekkür ederim ilgi alakanıza konu çözüldü çöpe alınsın iyi sabahlar

Bir öneride bulunmuşsunuz, konu çöp değil. Bir kulüp kurulabilir. Bunun için kulüplerden sorumlu yetkili ile görüşebilirsiniz. Bir işe bakan sorumlu ekip olması o iş ile alakalı bir kulüp kurulmasına engel değil. Örneğin moderatörler yardım merkezi ile ilgileniyor ancak yine de yardımsever üyeler kulübü var. Arge timi olmasına rağmen bir Arge kulübü kurulabilir gibi vs. örnekler verilebilir. Eğer böyle bir fikriniz var ise kulüplerden sorumlu yetkili ile görüşmenizi tavsiye ederim. İyi forumlar.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Kirik linkli konular zaten şuan posta kapali.
Açik olanlarda linkleri kiriksa zaten kilitleniyor
Kilitlenme nedenlerinden biride konunun altinda link krizi yaşanmamasi adinadir.

Bir cok konu var THT linki kirik ve üyeye ulaşilamiyan ancak konusu değerli bir makale içerdigi için konuya bam güm dalip silinemiyor sırf linki kirik diye bu bir örnektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.