Kısa Sorular

Hacked by Me

Yeni üye
25 Mar 2022
24
7
Merhaba.
Birkaç sorum var.
1) turkhackteam hacklendi mi yada hacklenebilir mi? (Hiç sanmam ama sordum yinede)
2) Birisi bana özel mesajdan hakaret ederse ihbar edebilir miyim?
3) rütbem yükselsin diye sürekli konu açarsam ne olur
Cevaplarsanız sevinirim.
1. soruya çok takılmasanız da olur.

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
Merhaba.
Birkaç sorum var.
1) turkhackteam hacklendi mi yada hacklenebilir mi? (Hiç sanmam ama sordum yinede)
Cevaplarsanız sevinirim.
1 ) Böyle Bir Şey Yaşanmadı 2) Mesajın Altında Rapor Kısmı Var İhbarlayabilirsiniz 3) konudan çok mesajda yapılıyor sürekli durmadan güzel vb... mesajlar olabiliyor ve bu yasak - konu çöpe taşınır mesaj ise silinir .

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Merhaba.
Birkaç sorum var.
Cevaplarsanız sevinirim.
Merhaba değerli forum üyesi Hacked bu Me;

1) Turkhackteam formu yıllarca geliştirilmiş sağlam bir sitedir bu site içinde bulundurduğu istihbarat tim vb. ekipler tarafından sürekli kontrol edilmekte ve korunulmaktadir.

2)Özelden olsun veya olmasin hakaret mesajlarını ihbar etmeye hakkın vardır.

3)Rütben yükselsin diye sürekli konu açıp mesaj atarsan bizler bunu farkedersek üstlere flood mesaj olarak ihbar edilirsin ve gereği yapılır.

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,579
739
Siber
Merhabalar değerli dostum,
1) Şu ana kadar hack edilmedik. Şu andan sonra da edileceğimizi sanmıyorum. Sitemizin 7/24 Ekip ve Timlerimiz tarafından korunmasıyla beraber, yüksek güvenlikli duvarlarımız bulunmaktadır.
2) Raporlayıp, karşıdaki kişiyi işleme tabii tutturabilirsiniz.
3) Bilgiyi aldıktan sonra yine de sebepsiz ve amaçsız bir şekilde açmaya devam ederseniz, konunuz çöp kısmına alınır.

Sorularına Yanıt Olduğumu Düşünüyorum :) Eğer başka sorun olursa konu açıp bizlere ulaşabilirsin. İyi forumlar dilerim.. :)

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
Merhabalar Dostum
Sen Sordun Biz Hepimiz Geldik :)

1) Biraz Zor
2) Hakaret Mesajı Her Yerde İhbarlıktır.

3) Bilerek Kasten Mesaj Spamladığınızı Görürsek Floodan rapor atarız ve mesajınız birleştirilir.

Başka bir sorun ile karşılaşırsan unutma sadece bir bilet uzağındayız. ^.^

Sağlıcakla kal ♥

İYİ FORUMLAR

Son düzenleme:

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,346
Россия
Merhaba.
Birkaç sorum var.
Cevaplarsanız sevinirim.
merhaba degerli forum üyemiz öncelikle kadir geceniz mübarek olsun diyorum

1 (bu olanaksız bişi sadece foruma bakım calışmasından dolayı foruma giremiyorsunuzdur

2- evet ihbar edebilirsiniz ekran kaydı veya video kaydı alıp siber suclara başvuru yapalirisiniz

3- rütbe yükselir ama sende bir emek vermelisin bir caba göstermelisin 1 ekibe başvuru yapalirisin orda başarı gösterirsenseninde bir rütben olur olmuycak diye bişi yokki

ama aynı konudan 2 kere veya flood vb gibi olaylarda mesajlarınız birleştirilir yada silinir konu başlıklarını büyük harflerle yazmaya özen gösterelim

kolay gelsin diyor iyi forumlar diliyorum...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.