kişinin haberi olmadan kişi listesine eklemek

frodho

Yeni üye
26 Eki 2007
9
0
kişinin haberi olmadan listesine eklemek

karşidaki onaylamadan kişilistesine nasılmı eklenir buyrun.
öncelikle msn iniizi açıp kişi listenizi masaüstünize kayedin...

nasıl kaydedeceğinizi bilmiyorsanız anlatayım msn de kişiler ve anlık ileti kişilerini kaydet diyoruz ordan masaüstünü seçip kaydet diyoruz ve kişi listemizi masaüstüne kaydettik..

.ctt uzantılı gelecektir bu uznatıyı .txt olrak değiştirin...

karşınıza şööle bi kodlu bi .xml açılacaktır...

CODE

[email protected]

yazıp sadece araya şahıs için kodu eklemeyi unutmayın kendi listenizi silmeyin sonra uzantıyı tekrar .ctt yapıp msn ninizden import concat list deyin yani listeyi e postanıza çekin bu kdar eklediğiniz şahsa sormadan listenize eklediniz...
werıldıyse ozur dılerım.

yapamayanlar için;

Aslında olay çok kısa arkadaşlar. Bu anlatım windows xp ve windows vista için geçerlidir.

1-) Denetim Masası > klasor seçenekleri > görünüm e tıkla
2-) Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle seçeneği işaretli olmasın

böylece normal dosya ismini değişirken dosya uzantısını da değiştirebilirsiniz.

Not: Bu yöntem her dosya uzantısı için olumlu sonuç vermez. Örneğin .mp3 uzantılı bir dosyanın uzantısını .wav yaparsanız dosya wav formatlı olmaz. Sadece ismen wav olmuş olur ama aslen hala mp3 dür. Ancak, .txt uzantılı bir dosyayı .bat uzantılı yapabilirsiniz...

Verildiyse özür diliyorum ama ben forumda bulamadım.Emeğe Saygı...
terazime dokunun yeter...:D

frodho

Yeni üye
26 Eki 2007
9
0
arkadaşlar alttaki paylaşım nasıl uzantı değiştirebilirsiniz onun açıklamasıdır.

frodho

Yeni üye
26 Eki 2007
9
0
arkadaşlar uzantı değiştirme yerini zaten açtığınızda dosyanın adının yanında uzantısıda yazar onu değiştirceksiniz ...

asbava

Yeni üye
24 Eyl 2007
27
0
dediklerini aynen yaptım ama karşı taraftan onay istiyo..yani hiç bir işe yaramıyoo

frodho

Yeni üye
26 Eki 2007
9
0
ya abilerim siz eklersiniz ona yazı yaparsanız ekranda yukarıda sizin kişi listenizde ekli değil eklemek ister misiniz der sizi öle ekler ve engelleyebilir sizi engelleyenler için değildir bu sizi engellerse yapacak bir şey yok EMEĞE SAYGI arkadaşlar lütfen biraz elimden geleni yaptım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.