Kişisel Blog için tema ve önerilerinize ihtiyacım var

AhmetHasil

Yeni üye
3 May 2020
9
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum....THT'e bugün katıldım ve öncelikle onlara güzel misyonlarında başarılar diliyorum Allah sizinle beraber olsun kardeşlerim.....Benim bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar...özel bir kolejde öğrencilere meslek dersleri alanında yazılım /elektronik vs. dersleri veriyorum ve istiyorum ki evde atölyemde yaptığım çalışmalarımı da hem öğrencilerimle hemde sanal ortamda paylaşabileceğim bir platform olsun....Amacım tamamen öğrendiklerimi paylaşmak ve alacağım geri dönüşlerle kendimi motive ederek daha iyişeyler yapmak....

Sizlerden ricam şu , nasıl bir site önerirsiniz ve nasıl tema ile başlamalıyım....şuanda bir host ve domainim var ve rasgele ücretsiz bir tema kurdum wordpress üzerinde siteye....şuanda öylece duruyor ve bahsettiğim şekilde hem makalelerimi hemde çalışmalarımı hem öğrencilerimle hemde sosyal ağ üzerinden herkeslerle paylaşmak....şimdiden teşekkürler kardeşlerim :yardimsever: yardimsever

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
407
Kainat
Konunuzu daha yeni gördüm. Biraz hortlatmak gibi olacak ama post cevapsız kalmasın dedim :):.

Php css gibi dillerde ilginiz var mı, biliyor musunuz ?
AhmetHasil

AhmetHasil

Yeni üye
3 May 2020
9
0
Konunuzu daha yeni gördüm. Biraz hortlatmak gibi olacak ama post cevapsız kalmasın dedim :):.

Php css gibi dillerde ilginiz var mı, biliyor musunuz ?
AhmetHasil

Eyvallah üstad ilgin için sağol...webtasarım ile fazla uğraşmaya vaktim yok , php html css vesair falan yani....benim yapmak istediğim , hazır bir tema alıp siteye gömmek ve içeriğini wordpresden doldurmak....kendim o kısımlarını kendime göre şekillendiririm diye düşünüyorum ama tema için yardım istedim asıl....önereceğin kişisel bir blog teması yada portal tema varsa hemen bakalım :))

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
407
Kainat
Şöyle bir blog var bir aralar kullanıyordum. Sana da yardımcı olur
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=nHcAJ-2vaLI[/ame]

Edit: İsteğin üzerine özelden kurulu bir domain atabilirim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.