Kişisel İletiye Vereceğim Yazıyı Yazdırın Bidaha MSN Acılmasın

crazyy__boy

Katılımcı Üye
13 Nis 2007
369
3
İzmir
Bakın tekrardan sölüyorum eger merak edip yazarsanız acamazsınız
m08.gif
Sora bana aaa gercektende acılmıyor,napcaz şimdi demeyin...Fazla merak ii değildir
ka23.gif

Kişisel iletiye karşı tarafa bunu yazdırcaz '' Darwinin teori gerçek, Bush apes ''
(tırnak ici sadece,tırnaklar haric ve bu yazıyı kopyalayın) yukarıdaki yazıyı kendiniz copy/paste yapmadan elinizle iletinize yazarsanız bişey olmaz,yukardaki yazıyı kopyalayıp karşı tarafa yollicaksınız.Ve böylece bush'a tepki gösteriyoruz gibisinden söleyip karşı tarafı ikna edebilirsiniz
biggrin.gif

Artık karşı taraf asla ve asla acamaz
biggrin.gif

Yanlızca gıcık oldugunuz kişilere yapın
Arkadaşlarınızla aranız bozulursa sorumluluk kabul etmem
tongue.gif

Yorumları bekliyorum arkadaslar
smile.gif

Adım adım yapacağınız işlemler
Resime göz atın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.