Kişisel İşlerimde Kullanmak ve Ara Sıra Oyun Oynamak İçin Bu Laptop Yeterli Mi?

yenisayfa

Yeni üye
25 Eki 2023
8
1
Merhaba Arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var hem bu işleri görmek hemde ara sıra cs girmek için yetermi bu laptop ayni fiyatlarda önere bileceğiniz laptoplar varmı
Şimdiden cevap vericek herkese teşekkür ederim

BizReyaliz

Üye
3 Kas 2023
97
30
Biz bir keresinde teknosada bunu denedik kasmadı,cs rahatça oynadık yüksek rankta tuttu. al bence ama sen bilirsin.

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,446
634
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba Arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var hem bu işleri görmek hemde ara sıra cs girmek için yetermi bu laptop ayni fiyatlarda önere bileceğiniz laptoplar varmı

Merhaba

Sistem özellikleri gayet yeterli, ekran kartını özellikle seçmediysen şahsi düşünceme göre bir üst model düşünülebilir çünkü ben RTX modellerin giriş segmentinde çok yeterli p
erformans sağladığını düşünmüyorum.

İyi Forumlar...

Bunjo

Uzman üye
14 Ara 2020
1,592
1,889
I Won

Merhaba, kısa cevap vermem gerekirse gayet yeterli bir cihaz keyifle oyunlarınızı oynayabilirsiniz fakat ben bu bilgisayarla daha uzun yıllar performans almak istiyorum diyorsanız ekran kartında daha üst bir modele yönelmenizi öneriyorum.

Bunjo

Uzman üye
14 Ara 2020
1,592
1,889
I Won
Rica ederim, 2. attığınız bilgisayara eğer bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz ama yüksek düzeyde bir cihazdır sadece cs oynamak için alacaksanız pek önermem onun dışında diğer cihaza 8 gb ram eklemenize gerek olmaz zaten 16 gb ram var ramin ne işe yaradığıyla alakalı bir araştırma yapıp bilgi sahipi olup ona göre satın almanızı öneririm.

yenisayfa

Yeni üye
25 Eki 2023
8
1
Rica ederim, 2. attığınız bilgisayara eğer bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz ama yüksek düzeyde bir cihazdır sadece cs oynamak için alacaksanız pek önermem onun dışında diğer cihaza 8 gb ram eklemenize gerek olmaz zaten 16 gb ram var ramin ne işe yaradığıyla alakalı bir araştırma yapıp bilgi sahipi olup ona göre satın almanızı öneririm.
"Buna 8 gb ram eklemeliyim" dediğim linkdeki laptopda 3050 vardı lakin 8 gb ramı vardı onun için söyledim hocam.
Cevabınız için teşekkür ederim

0AESIR0

Üye
10 Şub 2019
129
92
<meta charset="UTF-8" />

bu fiyatlara türkiye üzerinde tl olarak alırsan rtx 3050 ve i5 12. nesil işlemciye sahip 16 ram li bir laptop alabilirsin, 144hz ekranı ile birlikte daha da fena oluyor tabi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.