Kişisel Tasarım 5 + PSD

Aseray

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
2,665
114
[C*]
Herkese hayırlı geceler arkadaşlar..
Bugün de böyle bir tasarım yapmak istedim.

Umarım herkesin hoşuna gider.

Not
PSD boyutunun büyük olmasının nedeni içerisindeki katmanların akıllı nesne olarak bırakılmasıdır..
Bunun amacı ise
PSD yi indirecek arkadaşların bu materyalleri daha sonra kendi yaptıkları tasarımlarında sanki bir GFX Pack gibi kullanabilmesidir..
Ayrıca tasarım tamamlanarak en üste
Camera Raw filtresi eklenmiştir ve bu renk kombinasyonu elde edilmiştir..
PSD yi indirecek ve Camera Raw indirmeyi veya kullanmayı bilmeyen arkadaşlar buraya tıklayarak ilgili youtube videosuna giderek izleyip, kendilerine birşeyler katabilir..

Tasarım

Font
Adı: The Alistaren
Link: The Alistaren Font | dafont.com

PSD
Boyut: 534.64 MB
Link: 174_-_Aseray_Ozel_Tasarim_4.rar dosyasını indir - download
VT Sonuç: 0/54
VT Link: VirusTotal

Saygılarımla
Aser
ay
 

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,073
392
Tümen
@Aseray hocam yine efsane tasarımlarıyla gelmiş.Hocam yakın zamanda teşekkür eden bazı üyelere de tasarımlar gelir mi eskisi gibi 🥺 Ellerinize sağlık :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.