Kişisel Tasarım Yorumlarınız Önemlidir

izcafer

Katılımcı Üye
11 Tem 2009
437
0
33
Asgardia
arkadaşlar yorumlarınız önemli benim için

rJqagP.jpg

edit : resim güncellendi

Son düzenleme:

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Başarılı bir çalışma olmuş, orada ki ABD bayrağı yerine Türkiye bayrağı görmek isterdim :) Ellerine sağlık

izcafer

Katılımcı Üye
11 Tem 2009
437
0
33
Asgardia
Gayet başarılı ellerine sağlık
Teşekkürler
Güzel olmuş, elinize sağlık.
Teşekkürler
Eline sağlık harika olmuş
Teşekkürler
Bencede gayet güzel eline sağlık wallpaper yapıcam :)
Teşekkürler

Başarılı bir çalışma olmuş, orada ki ABD bayrağı yerine Türkiye bayrağı görmek isterdim Ellerine sağlık

hocam bende öyle yaptım ilk başta ama sonra düşündüm biz abd nin içinden geçmişiz gibi bir görüntü olacağı için abd bayrağı olmadını daha uıygun gördüm

ishakonc

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,517
1
Linux
Çok Güzel Olmuş Meteryalleri atarabilirmisin. Veya Bana Bir Kapak Resmi Yapabilirmisin Youtube Kanalım için ?

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Bence Amerika bayrağı olması daha uygun zaten bu resimin aslı böyle.Degistirilmemesi daha iyi olmus.Bizim bayrağımız pacavra değil ki ateşle yansın...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.