Çözüldü Kitap Basım Ve Yayın Hk

27 Ocak 2016
62
0
Ankara
Arkadaşlar kitap bastıracağım deneyimli olan birisi yardım edebilir mi
Ebat
Kağıt Cinsi
Cilt
Bunlar hakkında yardım isteyecektim
biraz araştırma yaptım ama tecrübe her zaman 1-0 öndedir :yo:yo:yo:yo

Moderatör tarafında düzenlendi:

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
bildiğmi kadarıyla bahsedilen cilt olayı kitap çok uzun iki cilde ayırmışlardı Birde sert kapak olan cilt kavramı var. Kitap çok uzundur 2-3 veya 4 cilt haline getirmişlerdir. 1.kitap 2.kitap şeklinde satıyorlardır. Tek kitap versiyonu ise hepsinin birleştirilip binevi özet haline getirilmiş kitaptır

bu forumda sana en yardımcı olacak kişi isehttp://www.turkhackteam.org/members/767675.html misafir, etik hackerlığa giriş kitabının yazarıdır eminim yardımcı olacaktır basım yayın ile igili sorduğun sorulara​

27 Ocak 2016
62
0
Ankara
bildiğmi kadarıyla bahsedilen cilt olayı kitap çok uzun iki cilde ayırmışlardı Birde sert kapak olan cilt kavramı var. Kitap çok uzundur 2-3 veya 4 cilt haline getirmişlerdir. 1.kitap 2.kitap şeklinde satıyorlardır. Tek kitap versiyonu ise hepsinin birleştirilip binevi özet haline getirilmiş kitaptır

bu forumda sana en yardımcı olacak kişi isehttp://www.turkhackteam.org/members/767675.html misafir, etik hackerlığa giriş kitabının yazarıdır eminim yardımcı olacaktır basım yayın ile igili sorduğun sorulara​

teşekkür ederim kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.