Kitap eki istek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Ocak 2008
156
0
TR
Merhaba arkadaşlar,
Başol Yüce'nin Yoga, meditasyon ve gevşeme tekniği adlı kitabı çok uzun zamandan beri elimdeydi. Migren ağrılarını geçirmek için yoga ve meditasyon yapmanın çok iyi geldiğini güvenilir bir kaynaktan öğrendikten sonra kütüphanemi karıştırıp kitabı buldum. Fakat kitabın kasetleri var elimde :) Eh taktir edersinizki bu zamanda kaset dinlemek biraz problem :D Tekrar almak da istemiyorum. Emuleden ve google'dan arama yaptım internette rastlayamadım. Eğer bulabilecek olan birileri varsa çok sevirim.

Herkese iyi geceler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.