Çözüldü Kitap Önerisi

IPasaBeyI

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
261
4
Merhaba beyler kitap almak istiyorum da okuduğunuz tavsiye edebileceginiz güzel kitap varmıdır?

Moderatör tarafında düzenlendi:

lawliet0000000

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
493
2
Belirsiz.
Death Note serisi, Karanlık Zihinler serisi, İhanet Noktası, Başlangıç. \\Kök Tengri'nin Çocukları ve Gökbörü'nün İzinde (Bu ikisini daha okumaya başlamadım ama arkadaşlarımın söylediklerine göre gayet iyilermiş).

Son düzenleme:

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Yerdeniz öyküleri
yerdeniz büyücüsü ilk kitap ondan başlayabilirsin.
Olasılıksız adam fawer
Empati adam fawer
Oz adam fawer (Bu kötü bunu okumasanda olur.)
Monte Kristo Kontu (Alaxandre Dumas)
Gurur ve Önyargı(Aşk ve Gurur olarak basılmış halide var)(jane austen)
Kış bahçesi (Kristin hannah)
6.His (melissa foster olması lazım)
Doğanın Gücü (C.J. BOX)(bu çokda iyi değil ben fazla aksiyon sevmediğimden begenmedim sen sevebilirsin belki)
kod adı sıfır (Jonathan Mabery)(Buda aksiyon polisiye TWD benzeri bir hikayesi var ama daha bir fanatazisi farklı özellikle ortadoğuya bağlamış olmaları benim ilgimi çekti bir amerikalının ortadoğu müslümanlar hakkındaki görüşlerini güzel özetleyen bir kitap (Not konu bununla alakalı değil benim kitabı okuma sebebim oydu.Onun dışında fazlasıyla klişe bir kitap))
Bir Ekonomik tetikçinin ititrafalrı serisi (Şuan okuduğum bir hayli etkileyici bir kitap)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.