Kitap Önerisi !

FAYDAS1Z

Üye
9 Ara 2017
127
0
ÖTÜKEN
Arkadaşlar bilgisayardan yaklaşık 2 aydır uzağım bazı sebeplerden dolayı foruma bile vakit ayıramıyorum bir göz atma şansım oldu ne olmuş ne bitmiş diye konu açacak kadar vaktim olmasa da sizlere bir öneri de bulunmak isterim Allah'a şükür çok kitap okuyan bir Türk genciyim temennim sizlerinde doğru yayın evlerinden doğru kitapları okuyarak gelişmenizdir. Neyse lafı uzatmayayım bir kitap önerim olsun geceye dair belki içinizden 1 kişiye aldırmış olurum Türkçülük şuurunu ayaklandırmış olurum. Hepiniz Allah'a emanet olun ben bir tane kitap bırakıyorum eğer sizin de okuyup gerçekten tavsiye ettiğiniz kitaplar var ise yazınız Esenlikler.

Yusuf Akçura - Türkçülüğün Tarihi

Satın almak için güvenilir olan otuken yayınevinden satın alabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Herşey Sende Başlar - Harika Zeka Kitabı
Sefiller - Efsane Roman İnsanı İçten Vuruyor. İnsanlar Önyargılı Olduğundan Dolayı Okumuyor.
Zengin Baba Fakir Baba - Parayı Nasıl Kullanacağını Öğreten Kitap

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Güzel tesadüf. Bende de Türk Devriminin Programı kitabı var Yusuf Akçura'ya ait. Gerçekten fikirleri şu ana kadar ilgimi çekti. Kitabın sonunda kendisini daha detaylı araştıracağım.

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Ustam ve Ben- Mimar Sinanı konu alan biyografi gibi sıkıcı olmayan kitap
1984- şuan bunu okuyorum konuyu araştırabilirsin ütopik bi dünyada belli bi fikri açıklıyo yada eleştiriyo ama bunu yaşatarak yapıyor bu yüzden dünya ütopik yada adı her ne ise

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
İsmail Bilgin- Medine müdaafası
harika bir roman.1.dünya savaşında Medinedeki topraklarımızı canı pahasına savunan Fahrettin paşa ve silah arkadaşlarının hikayesidir.Geçmişte atalarımızı arkalarından bıçaklayanlarıda konu almaktadır.

Darmadumann

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
528
0
Olasılıksız
normalde kitap okuyan birisi değilim öyle bakıyım dedim internetten ve bu kitabı buldum yorumlar da olumluydu genel olarak aldım ve yaklaşık 1 haftadır okuyorum kitabı güzel gidiyor tavsiye ederim ( Neden şimdiye kadar kitap okumuyormuşum ki aslında yaptığım bir çok saçma şeyden daha zevkliymiş ) .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.