Kitap önerisi

Desi499

Üye
14 Mar 2017
94
0
Merhabalar web programlama hakkın da yararlı olduğunu düşündüğünüz kitablar var mı

LI0N

Üye
18 May 2018
246
0
Konu yeri yanlissa buna adminler bakar 1 kisinin yazmasi yeterli.
Dostum senin soruna gelirsen sana tavsiyem şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandir

Yazari Ahmet Şerif İZGÖREN

Kişisel gelişim değil web programlama eğitim kitabı istemiş ..

Kodlab yayınlarının kitaplarını kullanabilirsin .

SeVaRuS

Üye
1 Şub 2012
140
0
Sadece kitabın ne kadar faydası olur bilmiyorum, şahsi fikrim mümkün olduğunca görsel eğitim seti bulmaya çalış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.