Kitap Yazdım Ama ?

Alparslan'

Basın&Medya Ekip Lideri
17 Ağu 2015
716
228
Türkiye
Selamun Aleyküm arkadaşlar ben bir kitap yazdım ilk önce hikaye olarak yazmayı planlamıştım fakat forumda ilk 6 bölümünü paylaşınca çok yoğun ilgi gördüm çok beğenildi bende kitaba dönüştürdüm. Henüz bitmedi daha eksikleri var. Kitabın Adı Bir Hackerın Hayatı buarada. Diyeceğim şu bu kitabı yazıp bastığımda forumda yayınlanması için veya satılması için forumda kimiinle konuşmalıyım ?

Forumda Paylaştığım Kitabın İlk 8 Bölümü: http://www.turkhackteam.org/off-topic/1531756-bir-hackerin-hayati-8-bolum.html

Son düzenleme:

Alparslan'

Basın&Medya Ekip Lideri
17 Ağu 2015
716
228
Türkiye
Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Bak guzel kardesim.en iyi para kazanc
android kitabini android uygulamasina dök ve google play yukle.
...
bu projem benim fikri verdim sadece

edit.benim uygulamam ucretsiz.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar.

Konuda verdiginiz linkteki makaleyi siz yazdıysanız sizi tebrik ederim. Lakin şöyle bir şey var THT'de yazıcağınız kitabı yayına normal yayınevi vs. kitabı olarak çıkarıcaksanız THT'ye belli bir miktar para ödiyerek reklam alabilirsiniz. Ücretsiz böyle bir paylaşım olucağını sanmıyorum.

Alparslan'

Basın&Medya Ekip Lideri
17 Ağu 2015
716
228
Türkiye
Merhabalar.

Konuda verdiginiz linkteki makaleyi siz yazdıysanız sizi tebrik ederim. Lakin şöyle bir şey var THT'de yazıcağınız kitabı yayına normal yayınevi vs. kitabı olarak çıkarıcaksanız THT'ye belli bir miktar para ödiyerek reklam alabilirsiniz. Ücretsiz böyle bir paylaşım olucağını sanmıyorum.

mesela bir kitap vardı geçenlerde burda yayınlanmış etik hackerlığa giriş acaba onu para vererek mi yayınladılar ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.