Kitli/Gizli Dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BrsKrdnz

Katılımcı Üye
7 Tem 2010
268
0
113
Mars
ben bundan baya önce folder access programıyla bi klasr kitlemiştim bildiğiniz üzre o program kitlenen klasör/dosya denetim masası şeklini alıyor ama özellikler deyince kaç dosya oldugunu gösteriyo nod32yle taratıryorum aynı şekil dosyaları taradı gösteriyo ama o dosyalara bi türlü erişemiyorum bunun muhakkak bi yolu vardır yardımlarınızı beklıyorum alın bi de caps

593.jpg

BrsKrdnz

Katılımcı Üye
7 Tem 2010
268
0
113
Mars
programı kurup unlock yap demeyin format atmadan önce kitlemiştim şimdi kurunca grmüyo o klasörü. ms-dos tan veya başka bi programdan ama bi yolu vardır illaki yardım beklıyorum..

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
eğer içinde sadece karakterler varsa not defterıyle açmayı dene. baktın olmadı bır tasınabılır harddıske kopyala o programı da oraya kur. sonra butun klasorlerı şifrele eski şifren kalkacak yenısı gelecek. bu da olmazsa klasor çözumleyıcı programlar var googlede bulursun onu kullan. hıç bırı olmadı mı o zaman explorer xp ısımlı program var onu kullan

Son düzenleme:

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
daha önce biri daha bu sorunu yaşamıştı ona şu öneriyi yaptıydım

bu tür programların gözde sorunu bu.
neyse aşağıdaki alternatiflere bak bi

* bilgisayarım veya belgelerime gir oradan yukardan araçlar-klasör seçeneklerine giriniz oradan görünüm sekmesine geçerek korunan işletim sistemi dosyalarını gösterin yanındaki işareti kaldırınız
* pc yi güvenli kipte açarak dosyalarına ulaşmayı deneyebilirsin.
* harddiskini sökerek başka bir pc ye tak ( master-slav ayarlarında o taktığın pc nin hdd sine öncelik ver ve gerekirse bios a girerek advenced bios settings menüsünden hdd boot priority menüsünden o sistemin kendi harddiskini seçerek o sistemin kendi harddiskinden windows başlamasını sağlayınız.)
* şunuda deneyebilirsiniz o klasörü bir flash diske veya bir optik medyaya (cd-dvd) ye atarak başka pc den okumayı deneyiniz.
* sistem geri yüklemeyi açarak folderlock u yüklemeden önceki bir tarihe sistemi geri yüklemeyi deneyiniz
* başlat-->çalıştır-->cmd yazıp tamam diyiniz karşınıza komut satırı gelicek oraya mesela ben belgelerimde dreamer_x_x adında bir klasör içinde dosyalar diye klasör içindeymiş gibi düşünerek şunları yazıyorum

ben ilk açtığımda şu çıktı karşıma
C:\********s and Settings\DreameR>

ben buranın sonuna şunu yazdım cd belgelerim\dreamer_x_x\erol ve o dizine girdim eğer görünüyorsa dosyaların tamamdır.1-2 tane ms dos komutu bilirsen oradaki dosyaları başka dizine kopyalarsın o konudada yardımcı olayım

diyelim ki şuanda dosyalarımızı cd belgelerim\dreamer_x_x\erol yazdık ve görüyoruz tüm dosyalar erol klasörünün içinde farzediyorum .buradan bi geri gelmek için cd.. yazıyoruz enter e basıyoruz orada şu görüncek

C:\********s and Settings\DreameR\Belgelerim\dreamer_x_x>

şimdi burada dosya kopyalama işlemi yapalım oraya şunu yazdım

copy erol C: yazdım ve erol klasörü içindeki tüm dosyaları C diskinin içine kopyaladı. umarım ms dos üzerinden görebilirsin ve kopyalama işlemini yapabilirsin

sonucu bildirirsen sevinirim

bozkurt_44

Kıdemli Üye
18 Nis 2010
2,750
0
30
Özel Kuvvetler Komutanlığı.MAK
daha önce biri daha bu sorunu yaşamıştı ona şu öneriyi yaptıydım

bu tür programların gözde sorunu bu.
neyse aşağıdaki alternatiflere bak bi

* bilgisayarım veya belgelerime gir oradan yukardan araçlar-klasör seçeneklerine giriniz oradan görünüm sekmesine geçerek korunan işletim sistemi dosyalarını gösterin yanındaki işareti kaldırınız
* pc yi güvenli kipte açarak dosyalarına ulaşmayı deneyebilirsin.
* harddiskini sökerek başka bir pc ye tak ( master-slav ayarlarında o taktığın pc nin hdd sine öncelik ver ve gerekirse bios a girerek advenced bios settings menüsünden hdd boot priority menüsünden o sistemin kendi harddiskini seçerek o sistemin kendi harddiskinden windows başlamasını sağlayınız.)
* şunuda deneyebilirsiniz o klasörü bir flash diske veya bir optik medyaya (cd-dvd) ye atarak başka pc den okumayı deneyiniz.
* sistem geri yüklemeyi açarak folderlock u yüklemeden önceki bir tarihe sistemi geri yüklemeyi deneyiniz
* başlat-->çalıştır-->cmd yazıp tamam diyiniz karşınıza komut satırı gelicek oraya mesela ben belgelerimde dreamer_x_x adında bir klasör içinde dosyalar diye klasör içindeymiş gibi düşünerek şunları yazıyorum

ben ilk açtığımda şu çıktı karşıma
C:\********s and Settings\DreameR>

ben buranın sonuna şunu yazdım cd belgelerim\dreamer_x_x\erol ve o dizine girdim eğer görünüyorsa dosyaların tamamdır.1-2 tane ms dos komutu bilirsen oradaki dosyaları başka dizine kopyalarsın o konudada yardımcı olayım

diyelim ki şuanda dosyalarımızı cd belgelerim\dreamer_x_x\erol yazdık ve görüyoruz tüm dosyalar erol klasörünün içinde farzediyorum .buradan bi geri gelmek için cd.. yazıyoruz enter e basıyoruz orada şu görüncek

C:\********s and Settings\DreameR\Belgelerim\dreamer_x_x>

şimdi burada dosya kopyalama işlemi yapalım oraya şunu yazdım

copy erol C: yazdım ve erol klasörü içindeki tüm dosyaları C diskinin içine kopyaladı. umarım ms dos üzerinden görebilirsin ve kopyalama işlemini yapabilirsin

sonucu bildirirsen sevinirim

arkadaşım bu kadar uzun çözüme gerek yokki klasörü programın üstüne ***ürüp bırakırsa şifre isteyip açklıo dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.