Kıyafet tasarımını hangi program ile yapabilirim?

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

İlgili Olduğum Bir Alan Değil Ancak

Adobe Illustrator​

Eğitimi Aldıktan Sonra Rahat Bir Şekilde Yapabilirsin

UNUTMAKİ BİR YARDIM UZAĞINDAYIZ :)

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
629
Adobe Illustrator programının temelini kavradıktan sonra tasarımınızı hazırlayıp mock-up haline getirip baskıya vermeden önce ufakta olsa bi önizleme yaratabilirsiniz. Illustrator kullanmamızın amacını piksel değil vektörel tabanlı çalıştığı içindir. Sadece Illustrator ile değil, vektörel tabanlı herhangi bir uygulama ile yapabilirsiniz.

maxresdefault.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.