kız arkadaşımın facebook şifresini bulömak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker3232

Üye
5 Kas 2011
181
0
arkadaşlar kız arkadaşımın facebook şifresini bulömak istiyorum nasıl bulacağım yardım edermisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

erdem onut

Yeni üye
10 Kas 2011
2
0
keyloger atmayı dene programlar işe yaramaz kardeşim öyle bir program olsaydı savaş çıkardı zaten :) evil turkojen vs şeyler dene saygılar.

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
fake hesap kullanırsın,kız arkadaşın diye kendi hesabından serveri atmak zorunda diilsin,biraz yaratıcı olursanız sosyal mühendislik ile keyi atmayı başarırsınız,fud yapmayı bilmiyosan direk vazgeç keylogger dan. kolay gelsin

f5506t

Üye
27 Ağu 2011
85
0
en kolayı formbudy ile oluşturulmuş fake yöntemi. neden dersen. server yedirmesi fud yapması antilerden geçmesi sıkıntı. garanti olmayabilir. ancak fake bi site hazırlayıp kekleyebilirsin. şifre hooop elinde :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.