Çözüldü Kız arkadaşımla oruçluyken oyun oynamak istiyoruz

Ruo

Üye
21 Şub 2016
56
0
Merhaba THT ailem
kız arkadaşımla beraber vakit geçirmeyi sevdiğimizden
oruçlu zamanlarda onunla oynayabileceğim online oyun varmıdır.

fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
LOL,Zula,CS:GO (2 kişi 50-60 tl civarı bir para ödersin CS:GO için.) LOL'u öneririm bende eski kız arkadaşımla oynamıştım LOL'ü , Sonrasında hiç beceremedigi için oyunu bıraktırmıştım.

Ruo

Üye
21 Şub 2016
56
0
LOL,Zula,CS:GO (2 kişi 50-60 tl civarı bir para ödersin CS:GO için.) LOL'u öneririm bende eski kız arkadaşımla oynamıştım LOL'ü , Sonrasında hiç beceremedigi için oyunu bıraktırmıştım.
Hocam lol'ü bende düşünüyorum şuanda bilemedim ki olabilir haslında bi trailer falan izletirim ona göre cevap alırım teşekkür ederim yorumun içinde :D

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Hocam lol'ü bende düşünüyorum şuanda bilemedim ki olabilir haslında bi trailer falan izletirim ona göre cevap alırım teşekkür ederim yorumun içinde :D

LOL'e geçin ama ilk oynarken botlarla oyna. Takım arkadaşlarına "Beyler sevgilimle oynuyoruz hata yaparsa küfür etmeyin" diye uyar. yoksa aşırı küfür ediyorlar bu tür maçlarda, report etmekten sıkıldım bende. Lol güzeldir öneririm :).

Ruo

Üye
21 Şub 2016
56
0
LOL'e geçin ama ilk oynarken botlarla oyna. Takım arkadaşlarına "Beyler sevgilimle oynuyoruz hata yaparsa küfür etmeyin" diye uyar. yoksa aşırı küfür ediyorlar bu tür maçlarda, report etmekten sıkıldım bende. Lol güzeldir öneririm :).
ahahaha :D doğru söylüyorsunuz hocam ama lol oynarsak arkadaşlarla takımlı gireriz yani öyle şey yapmam allah korusun :D

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
ahahaha :D doğru söylüyorsunuz hocam ama lol oynarsak arkadaşlarla takımlı gireriz yani öyle şey yapmam allah korusun :D

yok bak ilk LOL'e gir tamam mı veya şimdi youtubeyi aç LOL Başlangıç Rehberi yaz, Öğren ilk bir oyunu sen. Sonra sevgilini öğret. Botlarla oynuya oynuya alışırsınız zaten, Her hangi bir sıkıntı sorun yaşarsan bana özelden bildirebilirsin yardım ederim.

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın

Asil oyle derlerse daha cok kufur ederler. Arsiz it kopek cok, daha dogrusu abaza ve namussuz

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Yalnız her oyun kendi içinde karışıklık içindedir. Öğrendikten sonra kolay gelir. Bu yüzden ikinizinde sevdiği bir oyun olsun.
Allods online,
warrock,
istanbul kıyamet vakti,
minecraft :D,
ets online,
Construction-Simulator 2015 bu oyun arkadaşlarla acaip zevkli,
Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist - görevleri 2 kişi beraber yapabilirsiniz. acaip zevk alacağınızdan eminim.
İnternet üzerinden io oyunlarınada bakabilirsin.

Ruo

Üye
21 Şub 2016
56
0
Arkadaşlar Hepinize Yorum Ve Fikirlerinizden Dolayı Teşekkür Ederim Sağolun Varolun
Minecraft Oynamaya Karar Verdik :D
// Konu Kilitlenirse Sevinirim
Herkese İyi Forumlar Dilerim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.