Çözüldü Kız meselesi yardımlarınızı bekliyorum :D

Bylogon

Üye
28 Haz 2013
128
0
Beyler bir kıza çıkma teklifi edicem.Ama internetten alıp yazmak istemiyorum teklifi yani doğrudan çalıntı işleri olmasın.Bana oldukça etkileyici güzel bir çıkma teklifi yazıcak varmı ?(çalıntı olmasın internetten) (Hayır duası edilir :D.)
Gerçekten çok ihtiyacım var kendinizi benim yerime koyun lütfen :( ?
az hafif uzun olursa sevinirim
Şimdiden çok teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Sana bir soru soracağım fakat bunu ağzınla değil kalbinle söyle. Hayatımın başköşesinde yer almanı herşeyim olmanı istiyorum. Şaşırdın mı ? Evet bu sana ilk süprizim ve daha neler göreceksin bence şaşırmaya alış. Benimle olduğun her an mutlu olacağını bilmeni istedim. Yeni açtığım bu sayfamda, sayfanın başlığı olmaya ne dersin ? Hem de tükenmez bir kalemle yazılmış başlık ? İstersen biraz düşün öyle hemen acele etme. Kalbini dinle ve kalbin sana ne diyorsa onu yap. İstersen aşkını söyle istersen inkar et. Ama bil ki benim aşkım ağzımla söyleyebileceğim kadar küçük değil...

(Bunu şimdi düşünüp yazdım kendine göre düzenleyebilirsin ama kızın üzerinde zaten hafif bir etki bıraktıysan kızın etkileneceğini umuyorum :) Genç/ergen arakdaşlarımıza herzaman yardım etmeyi severim umarım mutlu olursunuz..)

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Beyler bir kıza çıkma teklifi edicem.Ama internetten alıp yazmak istemiyorum teklifi yani doğrudan çalıntı işleri olmasın.Bana oldukça etkileyici güzel bir çıkma teklifi yazıcak varmı ?(çalıntı olmasın internetten) (Hayır duası edilir :D.)
Gerçekten çok ihtiyacım var kendinizi benim yerime koyun lütfen :( ?
az hafif uzun olursa sevinirim
Şimdiden çok teşekkürler.

Hocam kısa ve öz her zaman iyidir :D
İçinden geleni yaz.

Bylogon

Üye
28 Haz 2013
128
0
Sana bir soru soracağım fakat bunu ağzınla değil kalbinle söyle. Hayatımın başköşesinde yer almanı herşeyim olmanı istiyorum. Şaşırdın mı ? Evet bu sana ilk süprizim ve daha neler göreceksin bence şaşırmaya alış. Benimle olduğun her an mutlu olacağını bilmeni istedim. Yeni açtığım bu sayfamda, sayfanın başlığı olmaya ne dersin ? Hem de tükenmez bir kalemle yazılmış başlık ? İstersen biraz düşün öyle hemen acele etme. Kalbini dinle ve kalbin sana ne diyorsa onu yap. İstersen aşkını söyle istersen inkar et. Ama bil ki benim aşkım ağzımla söyleyebileceğim kadar küçük değil...

(Bunu şimdi düşünüp yazdım kendine göre düzenleyebilirsin ama kızın üzerinde zaten hafif bir etki bıraktıysan kızın etkileneceğini umuyorum :) Genç/ergen arakdaşlarımıza herzaman yardım etmeyi severim umarım mutlu olursunuz..)

hocam ALLAH razı olsun :)

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
Kndin yaz derim simdi uzun guzel bse soyleynce genelde bu adam romantik gbi bi algi olusuyo ve habire guzel soz hediyeler vs bekleniyo. İleriye donuk dusun ani kurtarmak kolay

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.