kız tavlama taktikleri :)

hajking

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
774
0
İstanbul
arkadaşlar yardım etmeniz gerekiyor kaç yıldır sevgilim yok bu işleri beceremiyorum artık :drunk durumuna geldim baya bi taktik verebilirseniz sevinirim

yardımınız için teşekkürler :)

Black-Thoor

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
3,401
0
Eskişehir (:
Kızlarla İlgilenmıyormusun Gibi Yap Eğlenceli Cocuk Olmaya Calıs Ve Sevdigin Kızı Sevmiyor Gibi Yap Baskasını Seviyor Gibi Yap Ki Sana Aşık Olsn

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
aslında kız tavlama şeklinde düşünürsek yanlış oluyor, kızların erkekleri genelde para,güç, yakışıklılık için seçtiğini biliyoruz,zekaya da önem veren var ama çogunlugu paraya bakıyor türkiyede,uzun vadeli düşünüyorsan biraz para biriktirmen lazım derim.

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
sorma ya.. 7 yıl önce aşık olduğum kızla 4 yıldır ayrıyız.. evlendi iki ****** var ve ben daha ondan başkasıyla olamadım.. asabi olduğum için çok iticiyim.. malesef böyleyim..

bismil

Katılımcı Üye
22 Ara 2010
923
0
TÜRKEY
Kıza Önce Öyle bi bakışta kalki kızda sana bakıyorsa git konuş konuşma yeteneğin yoksa işin zor :D

hajking

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
774
0
İstanbul
da bi sorun var kız benden 2 yaş büyük ama önemli olan beyin yaşı canım beyin yaşları tutuyo :D
not: kız akıllı

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
8
-29. Galaksi
da bi sorun var kız benden 2 yaş büyük ama önemli olan beyin yaşı canım beyin yaşları tutuyo :D
not: kız akıllı

Kız akıllı :D :D

Bak kardeşim şimdi kendimi güzin abla gibi hissettim birden :)

Öncelikle kızın karakteri önemli yani önce onu öğren nelere gülüp nelere üzüldüğünü hayvanları seviyor mu işte ne tarz müziklerden hoşlanıyor . Hoşlanıyorsan git konuş konuşamam diyorsan mahallenin küçüklerine şeker karşılığı hallettir :D o da olmadı git güzel bir tasarım yap webde sun ona yani bana kalırsa sürprizli bir şeyler yap...

hajking

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
774
0
İstanbul
eeeeeeee kız yaptığım espirilere gülüyo ve ben ilerde master için amerikaya taşınıcam oda taşınıcakmış + kız şuan izmirde oturuyo macera kampında tanıştık 10 numara güzel biri mesajlaşıyoruz
not: neden hep engel doluki

bonzai34

Yeni üye
5 Nis 2012
43
0
sorma ya.. 7 yıl önce aşık olduğum kızla 4 yıldır ayrıyız.. evlendi iki ****** var ve ben daha ondan başkasıyla olamadım.. asabi olduğum için çok iticiyim.. malesef böyleyim..

asabilik farketmiyo aga seni seveni buldunmu hiç umursamıyo bile bende çok ashabi biriyim özellikle gneydoğuda askerlik yaptıktan sonra öyle oldum ama sevdiğim kızı buldum o beni öyle bi anlıyor ki hanigi durumumda nası davranıcanı biliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.