Kıza bak be maşşallah :)

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
yok lan eğlencelidir ensenden dutuyo gibi biri :) akıl istemiyorum ben bunlara direk ne halleri varsa görsün dangalaklar. güp güsel kızsın ne işin var sırtını deldirmekle
 

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
sepet gibi asmışlar kızı..:) :) :) :) ilginç ama boş işler.rezillik başka kelam gerektirmez.
 

SaNaLBABA

Üye
26 Eki 2006
200
9
The Self-Touc
vallah millet kafayı yedi insanlarne yapşağını çaşırdı bu devirde ya... o kızın aklı başında değil galiba bide kız ya erkek olsa hadi biraz daha normalkarşılayacam..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.