kızlar üzerine biraz beyin fırtınası...

OzeRSnmzY

Üye
18 Şub 2011
109
0
30
Bursa
Arkadaşlar hadi biraz beyin fırtınası yapalım bu başlık altında :) Benim derdim 2 gün önce tanıştığım bir kızın telefon numarasını almak internet üzerinden yazışıyoruz ama eğlenceli bir şekilde almak istiyorum öyle küt diye konuya dalmak değil amacım :) Benim sıkıntım bu yardım edin fikirlerinizi bekliyorum.. :)

Konuyu niye açtığıma gelecek olursak benim gibi dertleriniz varsa sizde yazın yardımlaşalım fikirlerimizi paylaşalım...

Saygılar...
İyi Forumlar... :)

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
muhabbeti koyulaştırdıktan sonra ben çıkıyorum telefondan devam edelim tarzı şeyleri deneyebilirsin :)

şunu asla unutma :

kaçan kovalanır

kızlar gizemli erkekleri sever(genelde)

ve onları peşinden koşturanların peşinden giderler..

yani aşkından ölsende belli edilmemesi gerektiğini öğrendim ben :)..

OzeRSnmzY

Üye
18 Şub 2011
109
0
30
Bursa
muhabbeti koyulaştırdıktan sonra ben çıkıyorum telefondan devam edelim tarzı şeyleri deneyebilirsin :)

yok bu tarz klasikleşmiş şeyleri bende biliyorum benim aradığım istediğim şeyi farklı eğlenceli bir yolla alma :D mesela şeyi denedim 5 dk önce :

+Aklından bir sayı tutsana :D
-Tuttum nolcak şimdi ?
+Şimdi bana numaranı ver bende onları toplayarak çıkarark tuttuğun sayıyı bulayım -_-

Saçma biliyorum ama hani kastettiğim bu tarz şeyler...

Lord of the Dark

Uzman üye
15 Şub 2012
1,753
0
GaBaRıN EtEK

şunu asla unutma :

kaçan kovalanır

kızlar gizemli erkekleri sever(genelde)

ve onları peşinden koşturanların peşinden giderler..

yani aşkından ölsende belli edilmemesi gerektiğini öğrendim ben :)..

abi adam işi çözmüş,baksana.....

bendende sana bir tavsiye;

kesinlikle bir kızın peşiinden gitme...onu umursamıyormuş gibi yap.(aşırıyada kaçma ama)
ben mesela öyle yapıyorum....wallahi koridordan geçerken tüm kızlar dönüp tekrar tekrar bakıyorlar..anlıcan fazla kafana takma ama tak..belli etme taktığını...

Orlion

Uzman üye
18 Ocak 2012
1,755
0
YokGibiBişey
Dostum olaya biraz gizem kat
Onun ilgi alanını bul ve onun ilgi alanıyla ilgilen
Umursamıyormuş gibi yap
Ciddi ol (ama çokta olma ozaman hiç bakmaz)

OzeRSnmzY

Üye
18 Şub 2011
109
0
30
Bursa
usta derdim kızı ayarlamak değil şu anda :) o en son aşama daha tanışma faslındayız diyelim sonuçta 2 gün oldu tanışalı :)

Derdim değişik farklı bir yolla telefon numarasını istemek sadece bu :) Çünkü kızın arkadaşıyla daha önceden muhabbetim vardı.. Zor bir kızmış o yüzden uğraşıyorum bu kadar :) Lanet olsun ki ZORU severim :)

xdizeing

Üye
25 May 2012
52
0
yok bu tarz klasikleşmiş şeyleri bende biliyorum benim aradığım istediğim şeyi farklı eğlenceli bir yolla alma :D mesela şeyi denedim 5 dk önce :

+Aklından bir sayı tutsana :D
-Tuttum nolcak şimdi ?
+Şimdi bana numaranı ver bende onları toplayarak çıkarark tuttuğun sayıyı bulayım -_-

Saçma biliyorum ama hani kastettiğim bu tarz şeyler...

yinede vermedimi :confused:

'SLayer

Katılımcı Üye
6 Şub 2012
656
0
VAN
arkadaşlar ben de boyle bir konu açtım hemen uyarı verdıler bu ne biçim bir forumdur yetkililere sesleniyorum

enies

Uzman üye
3 Mar 2012
1,155
0
:Dkardeş banada yardım edin aşık oldugum bir kız var kızla daha henüz tanışmadım nasıl tanısabilirim tavsiyeleriniz neler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.