kizlara lütfen biraz daha saygi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASLI

Yeni üye
21 Kas 2006
3
0
lütfen buraya gelen kizlara özel mesaj yollayarak msn nini isteyip ve bunun sadece bayan moderator secimi icin istediginizi ve sizi buranin moderatoru görevlendirdini söyleyip kandirmaya calismayin cok ayip gercekten ben yutmadim tabi bu nummarayi ama neyse sadece bellirtmek istedim!
 

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
546
turkhackforums.cjb.net
BU OLAYI KİM YAPIYORSA EĞER BULURSAM ÇOK KÖTÜ OLUR HABERİ OLSUN YA AYAĞINIZI DENK ALIN YADA BEN NASIL ALACAĞINIZI SÖYLEYEYİM...

BERMUDA / TURK HACK TEAM ADMİNİSTRATOR
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.