Klasör Adı Değişmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kapgann

Üye
25 Eyl 2007
102
2
Cehennemin Dibi
S.A arkadaşlar...
Masaüstüne bi klasör oluşturuyorum bilindiği üzere ismi yeni klasör olarak geliyor.
Ve ben bu ismi değiştiremiyorum.
Herhangi bi hatada vermiyor.
Klasöre değiştireceğim ismi yazıyorum isim tekrar yeni klasör olarak kalıyor.
AntiVirüsle tarattım bişey yok.
Diğer yardımcı proğramlarla tarattım yine bişey yok.
Sorun ne olabilir acaba???

The_CiLqiN

Katılımcı Üye
19 Haz 2009
259
0
Bunun sebebi dosyayi kaydederken sonuna uzantısını yazmamandır. Ya uzantısını üşenmeden her seferinde yazacaksın(word için doc,excel için xls gibi) ya da şunu yapacaksın
Bilgisayarım >>Araçlar>>Klasör Seçenekleri>>Görünüm e geliyorsun. Oradan "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizleyi seçiyosun

kapgann

Üye
25 Eyl 2007
102
2
Cehennemin Dibi
Bunun sebebi dosyayi kaydederken sonuna uzantısını yazmamandır. Ya uzantısını üşenmeden her seferinde yazacaksın(word için doc,excel için xls gibi) ya da şunu yapacaksın
Bilgisayarım >>Araçlar>>Klasör Seçenekleri>>Görünüm e geliyorsun. Oradan "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizleyi seçiyosun

bu ayarlarda bi sorun yok. bilinen dosya türleri için uzantıları gizle seçeneneği işaretli.

murder_93

Üye
25 Ara 2008
216
0
bendede farklı bi sekilde olmustu klasör sağ tıklatıp yenıden adlandır dedımde ben daha ismini yazamadan iptal ediliyordu 2 kere reset attım geçti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.