Klasör bir türlü silinmiyor

suskun57

Üye
6 Eki 2009
97
0
Merhaba üstadlar,

Masaüstünde bir türlü silemediğim bir klasör var, bu klasörü nasıl silebilirim,
Klasör update recover dır,
silerken aldığım hata aynen şöyle, yardımlarınız için teşekkürler.

fatalerror123

Katılımcı Üye
22 Tem 2013
543
0
Nereye
Merhaba üstadlar,

Masaüstünde bir türlü silemediğim bir klasör var, bu klasörü nasıl silebilirim,
Klasör update recover dır,
silerken aldığım hata aynen şöyle, yardımlarınız için teşekkürler.

Kardeşim klasöre gir bir kaç dosyayı sil sonra çık tekrar gir diğer dosyaları sil en son klasörü sil.(olmadıysa bir kaç dosyayı sil 5-6 tane falan sonra bilgisayarı kapat aç tamamen sil )

suskun57

Üye
6 Eki 2009
97
0
üstadlar,
içindeki her şeyi sildim, klasör 2 adet dosya bıraktı, programı revo ile kaldırdım, fakat bu zuantısı kaldı, bilgisayarı tekrar başlatmama ragmen yinede silmedi :(

suskun57

Üye
6 Eki 2009
97
0
üstad,
Görev yöneticinde tam isimi nedirbulamadım,
silemediğim 2 dosya budur, klasör içerisinde, ve silerken aldıgım hatada aşağıdaki gidir.

masumkullanici

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
366
0
Görev yöneticisi task manager demektir. Yani Windows cubugunun oldugu yerde mouse'nin sag tusuna tiklandiktan sonra Task manageri (görev yöneticisini) baslata basmak gerekir.

suskun57

Üye
6 Eki 2009
97
0
ilgi için teşekkürler arkadaşlar,
görev yöneticisinin nasıl açıldığını biliyorum, izinleride açtım, normalde format attıktan sonra silinen dosyaları geri getirmek için kurdugum bir program idi ve böyle bir dosya uzantısı bıraktı, programı sildim fakat bu uzabtıyı silemedim, şimdi önerilerinizden unlocker ile silmeye çalışacağım,
görev yöneticinde işlemerdeki tam adı nedir bunu bilemiyorum, bu konuda yardımcı olabilir iseniz kontrol edebilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.