klasör kilidi yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by-haso

Katılımcı Üye
28 Ara 2008
564
0
31
azrail in yanı
odese kılasör kilidi programı demo sürümü vardı deneme süresi bitti ama kilitlediğim dosyalar hala kilitli açılmıyor programı kaldırıyorum yinede açılmıyor ne yapmam lazım yardımlarınız içiin şimdiden teşekküerler

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
NormaL pc acılırken programlar calısacagı ıcın sılemeyebılırsın programı...GüvenLi modda gir

Dene Sonuc aLacaksın..

by-haso

Katılımcı Üye
28 Ara 2008
564
0
31
azrail in yanı
http://www.turkhackteam.org/resimli-program-anlatimi/odesa-klasor-kilidi-1-8-a-256270.html

burdan demo versionu kurun dosyaların şifresini kaldırıp programı pcden kaldırın....

yada bilgisayarı programı kurdugunuz tarihe geri yukleyın...

yükledim tekrar kurdum ama hata verd,

resim_517256484.bmp

polaris71

Yeni üye
20 Ağu 2009
7
0
folder lock ta kaybolan bilgilerimiz nerede acaba????

arkadaşlar aynı sorun ben de de var...Çok önemli bilgilerimi geri alamıyorum...aklıma başka şeyler geliyor...acaba program sahibi kurum bizim bilgileri bu şekilde ele mi geçiriyor.....yani çalıyor mu???????????
aynı durumda başka forumlarda bir sürü şikayet var ama henüz bi çözüm yok...... önemli konu..araştırmakta fayda var......:mad::mad::mad:

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
( Başlat/Çalıştır/regedit) Daha sonra

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/EverStrike/LF30 tıkla

Herhangi bir soruna karşın bu değerin yedeğini alıyoruz. LF30 dizinine sağ tıklayıp VER'i seçip herhangi bir yere kaydediyoruz.

LockState DWORD değerine çift tıklıyoruz ve değer verisini 0 yapıyoruz.
ProtectAfterStart DWORD değerine çift tıklıyoruz ve değer verisini 0 yapıyoruz.
pData ve Password DWORD değerlerini siliyoruz.

Veya ıkıncı bır cozum Folder Lock programının bir acıgı var pc acıldıktan sonra

f8 yaparak güvenlı modda gir dosyalarını al baska klasöre yükle...

Sorunun çözüLecektir...

Çözüm bitmez :)

Hicbirini yapamadıysan

PC INSPECTOR File Recovery programını kur...

Süper bir veri kurtarma programıdır dedıklerımı yaptıktan sonra sonuc aLacakSın

İyi ForumLar

halil3200

Yeni üye
2 Eyl 2009
6
0
ANTALYA
arkadaşlar benim başıma da geldi en iyi çözüm kilitlediğiniz dosyayı rar olarak arşvleyin ardından başka bir sata diske kopyalayıp açın kesin sonuç alırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.