Klavye çalışmıyor aygıt yönetici sarı ünlem

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
864
0
Konya
Laptopun klavyesi nescafe döktüğüm için çalışmıyor harici klavye kullanıyorum dün gece kapatırken bir sorun yoktu şimdi laptop açtım klavye çalışmıyor ışığı bile yanmıyor.
Aygıt yöneticisinde 3 klavye gözüküyor önceden de böyle gösteriyordu
HID klavye aygıtı
Logitech HID-Compliant keyboard (klavyem ucuz bi klavye Logitech değil bu arada ne alaka bilmiyorum laptop hp)
Standart PS/2 Klavye

Üçünde de ünlem gösteriyor sürücüleri kaldırıp tekrar kurmak güncellemek donanım değişikliğini taramak fayda etmedi yeniden başlatmayı da denedim
lavye olmadığı için biosa giremiyorum
Sorun nerde olabilir

Edit-1 Sistem geri yükleme işe yaramadı.

Edit -2 ekran klavyesiyle shift+yeniden başlat diyerek windows onarımı yaptım o ekranda klavye çalıştı ancak windows açılınca tekrar gitti donanımsal değil yazılımsal bir sorun demek ki

Son düzenleme:

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
864
0
Konya
Klavyeyi takıp çıkartırken aygıtın takıldığını ya da çıkarıldığını belirten ses geliyor ama çalışmıyor.
Sistem geri yüklemeyi deniyorum şuan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.