klavye ile mouse aynı anda gidiyor

trexrh

Katılımcı Üye
7 Tem 2013
272
0
arkadaşlar yaklaşık 1-2 aydır bu sorun devam ediyor mouse la klavye bildirim sesi geliyor 2 sn gidiyor geri geliyor bazende gidiyor hiç gelmiyor pc resetleyene kadar deli etmeye başladı bu durum iyice beni

BloodyDanger

Katılımcı Üye
9 Haz 2016
502
0
Leipzig
evinizde başka cihaz varsa klavye ve mouse yi onda deneyiniz.
Çalıştığından eminseniz usb girişlerinde sıkıntı olabilir.
İyi forumlar.

Aynı sıkıntı bendede vardı. Bu kablonun bükülmesinden kaynaklanıyor. Ben klavyeyi değiştirdim ve sorun çözüldü. Kablonun usb girişindeki kablo ve klavyeye bağlantısı olan bölüm büküldüyse bu sonuç ortaya çıkabilir. Varsa başka mause ve klavye onları dene. Aynı sorun tekrar oluyorsa girişlere bak sıkıntı varsa bir bilgisayarcıya götürmeni tavsiye ederim.

trexrh

Katılımcı Üye
7 Tem 2013
272
0
mouse/klavye ile ilgili sorun değil usb dede sorun olduğunu sanmıyorum çünkü yaklaşık +7 usb girişi var hepsinde denedim bellekle ilgili yada ekran kartıyla ilgili diye düşünüyorum bilen biri var mı

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad yukardaki arkadaşların dedikleri doğru. USB girişinde veya kabloda sıkıntı var. Bellek veya başka herhangi bir yer böyle bir soruna yol açmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.