klavye kafayi yedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
slm aleykum kardeslerim
benim kavyeyi kardes bozmus arastirdim biraz ama bullamadimm
hersey yolunda fakat kalavyede iki nokta yerine basinca / isareti
I yazamiyorum i cikiyor turkce harfler baska bir simge oluyor tipki fake facebook yapinca turkce karakterlerin cikmamasi gibi
sorunumuda tam anlatamiyorum klavye yuzunden
isin kotu tarafi bilgisayardan hic anlamam

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
bilgisayardan hiç anlamam diyosun ama yarbay olmuşsun demekki pc de saatlerce oturuyon birde 24 saat pc oynarsan klavye bozulur tabide bilgisayarında ısınmadan yanar

bos yorumcu geldi bilgisayardan anlamam dogru ama sanalda senin gibilerin soy agacini cikarkmak gibi harika bir kapasitem var
bilgisayara yanici madde ile yaklasmiom dert etme isiniyor haklisin soba yakmaya gerek kalmasin diye
odun yok ne yapak pc ile isiniyok ben bozmadim diom birde kardes bozmus bende cozum bulmaya calisiom benim bildigim yoollar ise yaramadi

Son düzenleme:

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
iyi olmuş sonuçlarına katlanacaksın bilgisayar karın doyurmaz git dersini çalış

post kasacak baska konu bulamadin mi kardesim surekli buraya yazarsan ban yersin degisik konulara yaz he he ben bu sorunu cozerim dert etme sen hem sorun cok buyuk degil cozemezsem kafam atar sadece bir formaatlik isi var elimde sen azicik dokuman oku kardesim derslerimde iyi kotu degil

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
profilimin ustune bir bak uyelik tarihi 2012 yaziyor emire elim antichp
4fear karddesim tesekkur ederim onuda denedim olmadi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.