Klavyede Sistem Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertamer

Üye
5 Ağu 2007
159
0
Selamunaleyküm. Arkadaşlar Benim Klavye sorunum var. Sorun 3 gün önce başladı. sorun Klavyeye tuşlarına basıyorum Duruyor bişi yazmıyor başta, sonra yazdığım kelimenin tersi çıkıyor. Örneğin Googlede "Türkiye" yazıyorum. Bir kaç saniye yazmıyor daha sonra yazdığında Tersi "eyikrüT" çıkıyor. Çok saçma bir arıza. Morelim alt üst oldu.
Üç gündür Bu sorun çıktı ilk başlarda biraz geç zamanda çıkıyordu şimdi bazen Pc ilk açtığımda bazende açtıktan 1-2 saat sonra oluyor.
Kalvyeyi değiştirdim. Sorun Klavyede değilmiş. Sistemde ama bilmiyorum sistem hatalarını. siz Bana Allah rızası için Yardımcı olursanız sevinirim. Deli olacam yahu...
ALLAH HAKKI İÇİN YARDIM EDİN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.