Klup ve time girmek

Cptax

Üye
17 Tem 2021
83
23
18
Merhaba devrelerim bir klübe veya time girmek için ne gibi tecrübelerimin olması gerek söyleyebilirmisiniz

Şimdiden teşekkürler

`TR0GRES

Uzman üye
1 Mar 2020
1,355
715
Carpe Diem
Merhaba dostum bu katılmak istediğin kulüp & team e göre değişiyor örnek vermek gerekirse AR-GE timi için yazılım bilginizin olması gerekiyor , Underground timi için siber güvenlik (hacking) bilginizin olması gerekiyor vs katılmak istediğin ekibe göre değişiyor

Burada kulüp ve timlere bakıp size uygun birine başvuru gönderebilirsiniz

Cptax

Üye
17 Tem 2021
83
23
18
Merhaba dostum bu katılmak istediğin kulüp & team e göre değişiyor örnek vermek gerekirse AR-GE timi için yazılım bilginizin olması gerekiyor , Underground timi için siber güvenlik (hacking) bilginizin olması gerekiyor vs katılmak istediğin ekibe göre değişiyor

Burada kulüp ve timlere bakıp size uygun birine başvuru gönderebilirsiniz

Çok teşekkürler reis eyw

BörüHan

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,159
263
Ötüken🇹🇷
Kulübe eğitim amacıyla giriyorsunuz ve gerekli eğitimleri alıyorsunuz.Ekiplere girmek içinse her ekibin şartları var.Bu şartları alım ilanlarından okursunuz.Su an da alım açık olan kulüplerimiz var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.