knight ı acıyorum siyah ekran cıkıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackteam01

Katılımcı Üye
16 Ara 2008
345
0
Ben bilgisayarımı tamire ***ürdüm sonra getirince knight ı filan yükledim knight ı acıyorum siyah ekran cıkıo flash player i filan indirdim silip yenden yükledim olmuo:(:( Baska Program varmı
indirceğim adamlar baska programmı yüklemeyi unutdu biliyorsanız n yazın ne programı olduğunu ben sadece flash playeri biliom

Şimdiden Tşk.:eek: Beqliyorum

SERVER:CARNAC-EAST
IRK:HUMAN
NİCK:KaBuSs98
İtemleri:+1rebit md +1 rebit shard valkry yan char warrior +8 raptor +8 md
LVL:49 Süper char clana alam istiosanınz pelerinli ama giremiom

hackteam01

Katılımcı Üye
16 Ara 2008
345
0
Kardes Ekran Kartı yüklümü dehilmi nerden anlıcam yardım pls tamirden alınca acılmadı programmı eksik ordan bakdım zaten iyimiş

comodore

Uzman üye
6 Mar 2007
1,660
9
Kayıp Kent
Gösterdiği bilgiler
# Bilgisayarın kullanıcı adı
# Gün ve yıl
# Bilgisayarın açılış saati
# Bilgisayarın adı
# İşlemci hızı
# Ekran kartı ve ses kartı sürücü modelleri
# O anki çalışan işlemler
# Kullanılan hafıza boyutu
# Sabit disk ve disket sürücüsünün bilgileri
# USB sürücülerinin bilgileri
# Ağ Bağlantısı bilgileri
# Ağdaki sürücüler ve boyut bilgileri
# Kayıt defterinin bilgileri

Online program game driver download legal and speed - downloadindir.com : Program indir - All programs files download speed and legal

------------yukardaki programdan öğrenebilirisin

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.