Knight Online nin 2015 deki hali İyi okuyun :)

BeRz4h

Kıdemli Üye
23 Eyl 2012
2,433
2
Elazığ
7. Yeni Yeni Hastalıklar çıkacak,AIDS (Petlere ihvalden) Ayrıca Oyundaki su miktarı azalacak(küresel ısınma) :))

brt3rr

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
327
0
ORDU
3.Yine Eski Resimleri gören oyuncular Diyecekki, Bu zavallılar nasıl böyle oynuyormuş kasıyormuş.. Şimdiye
Magnezyum Premium ile 2 günde 80 lvl olunuyor zaten yazık olmuş bunlara diyecekler..????:

27.Dupe Olacak ve Kaldırılmayacak, Çünkü düpeleyecek item bulamayacaklar
2.Light Feet Yerine Rocket feet gelecek bunuda parayla kullanabilceksiniz

ELLERİN DERT GÖRMESİN :)

cerit123

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
278
0
Ankara
Cash Ve Emc Giderleri Otomatik Fiyatlandırmaya bağlanıcak(Elektirik gibi)

acayip guldum sagol paylasım ıcın :D

the jaja

Üye
28 Eki 2007
70
0
suan bedava oynayan yok . önceden beremusta oynuyodum 5 - 6 sene önce tabi wow la tanışınca knight artık hiç bi zevk vermiyor grafikler berbar lol oynayın daha iyi

si1ent

Üye
24 Haz 2013
64
0
Oyun iyice çocuk yuvası oldu , oyunun ilk zamanlarında sabahlardık, zombilerde parti için sıra beklerdik. +7 shelli adam görünce yanından ayrılmazdık :) o zamanlar bazı abilerimiz clana alıp kasardı, ezik pelerine bile çok sevinirdik. Bide unutmadan söyleyim, şimdi herkezin kullandığı o koxp'u hiç kimse kullanmazdı ve kullananları pt almazlardı ... Bu böyle uzar gider :) Konuyla alakası olmadı ama yinede söyleyim dedim. İyi Forumlar :)
maradonda karlı bosslara ev sahipligi yapmıs bi map ti simdiki halini gör bide :RpS_tongue:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.