Knight Online Problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HaCKeR86

Yeni üye
22 Eyl 2008
40
0
k.o açılırken loading character data %99 ta takılı kalıyor, oyuna giremiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum

HaCKeR86

Yeni üye
22 Eyl 2008
40
0
aynı setup tan arkadaşım da kurdu ve onda sorunsuz çalışıyor.

internette bu sorunu araştırırken biri böyle bir yorumda buılunmuştu.belki olabilir dedim.yeni char actım onunda e-mail i gelmiyor :(

Ve ayrıca

internetteki bir çözüm

notepad in içine

[Dir]
count=3
0=object
1=item
2=fx
[Version]
Count=8

yazıp adını path yaptım.bu yöntemle oyuna birkaç kez girebildim.

Son düzenleme:

Latın1

Katılımcı Üye
23 Nis 2010
818
0
VisuaL Basic & Cs5
aynı setup tan arkadaşım da kurdu ve onda sorunsuz çalışıyor.

internette bu sorunu araştırırken biri böyle bir yorumda buılunmuştu.belki olabilir dedim.yeni char actım onunda e-mail i gelmiyor :(

Ve ayrıca

internetteki bir çözüm

notepad in içine

[Dir]
count=3
0=object
1=item
2=fx
[Version]
Count=8

yazıp adını path yaptım.bu yöntemle oyuna birkaç kez girebildim.

bunu dene server notepad'ın içine

[Server]
Count=1
IP0=loginko.knightonlineworld.com

[Version]
Files=1823

[Join]
Registration site=http://www.knightonlineworld.com/joinus.asp
[IncludeExe]
Files=1804
Last=1823

HaCKeR86

Yeni üye
22 Eyl 2008
40
0
denedim , işe yaramadı :(

kesinlikle virüs olduğunu düşünüyorum pc de. combofix ve nod32 ile güvenli modda taratıp tekrar kuracağım.

keshsalla

Üye
7 Nis 2010
81
0
kesin cozum konun dosyasına gir log dosyasını notepad ile aç ıcındekılerı sil sonra Scheduler dosyasını aç ıcındekılerı sıl oyuna gir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.