knight online yardim

onur5151

Üye
25 Tem 2013
88
0
Merhaba arkadaslar bir sorum olucak knight online bilgisi olanlar yazsin lütfen buraya. Knight online İCS AnyOPT koruması diye bir güvenlik var bu güvenlikte mesela diyelimki ben knight online hesabimin sifresini degistirecegim bu degistirecegim zaman karşima ics sistemi cikiyormu yoksa sadece oyun icersindemi ics sistemi var sadece ? yani anlamayanlar icin tekrar diyim mesela ben knight resmi sitesine girdim sifre degisikligi yapicam yaparken ics kodu sorarmi ?

Cuncir

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
779
0
Eğer ics sisteminden forum güvenliğini açmışsa sizden tekrardan kod ister ama açmamışsa direk değiştire bilirsiniz. Umarım kimsenin hesabını çalmaya çalışmazsınız :)

BayanZalim

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
351
0
Kayseri
ıcs kuruluysa eger degistirirken ister blocked olma ihtimalide var ama acık deilse yapabilirsin sorun olmaz dikkat et hesabın gitmesin.
İkinci bi sayfaya gecmeden güncel yazmamalısın kardes

onur5151

Üye
25 Tem 2013
88
0
Sorunun cevabini tam almadim arkadaslar simdi herkes farklı birşeyler diyor ics aktif ise oyundan icin konsyrum eğer siteden girişte aktif olurmu diye soryorum mesela sifreyi veya eposta degistirirekn karsima o dogrulama cikarmi ben ics nin kurulumuna bkatim ama oyle birşey yok sadece oyun icerisinde etkisi var gibi gözüküyor

Cuncir

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
779
0
kimsenin hesabini almaya calısmıyorum soru sormakdami rahatsiz ediyor sizi ?

Eğer kendi hesabınızsa siteye girip direk kontrol edebilirsiniz ve usluba dikkat edelim ikimizde üzülmeyelim.

Sorunun cevabini tam almadim arkadaslar simdi herkes farklı birşeyler diyor ics aktif ise oyundan icin konsyrum eğer siteden girişte aktif olurmu diye soryorum mesela sifreyi veya eposta degistirirekn karsima o dogrulama cikarmi ben ics nin kurulumuna bkatim ama oyle birşey yok sadece oyun icerisinde etkisi var gibi gözüküyor

Ics'nin resmi sitesinde forum güvenliği için tuş var ordan ayarlaya bilirsin eğer ayarlarsan karşında çıkar ayarlamassan çıkmaz bu kadar basit

onur5151

Üye
25 Tem 2013
88
0
Ics'nin resmi sitesinde forum güvenliği için tuş var ordan ayarlaya bilirsin eğer ayarlarsan karşında çıkar ayarlamassan çıkmaz bu kadar basit[/QUOTE]

@Cuncir mümkünse resimle gösterirmisiniz peki ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.