KO Kole Bot Süresi

letitbe34

Yeni üye
17 Tem 2016
6
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ko Kolebot0 bildiğiniz gibi diğer botlar gibi süreli olarak kullanım sağlıyor. Ücreti 1 kredi = 5 tl olarak. 3. part yazılımlarla büyük şirketlerin yaptığı gibi bizi sömürmeye kalkan arkadaşlara karşıyım. Programın ana server yerine kendi kurduğum serverdan programın kalan gününü sorması ve yanılması için bir kaç adım yaptım.

-warmserver kurup kontrol clienti içerisinde 30 gün kaldı uyarısı oluşturdum.
-host dosyasından kolebot ip ve internet sitesini engelledim
-warmserver başlatıp kolebota öyle girmeye çalıştım

ancak işe yaramadı. Bilgili olanların anlayışına sığınıp yardım bekliyorum arkadaşlar.
Ve kesinlikle belirtmek istiyorum. Koxp ile normal oyuncuları rahatsız etmekten ve edenlerden nefret ederim. Bu benim için bir inat mevzusu oldu.

Son düzenleme:

letitbe34

Yeni üye
17 Tem 2016
6
0
moderatör kardeşim yanlış yere mi konu açtım bi söyler misin. pokemon go nasıl indirebilirim bile 244 görüntülenme almış
cevabı vereyim fobio gir bak turkhackteam artık böyle basit şeylere mi yanıt verir olmuş bi hak ver tarafsız olda 1 fikir için bekliyorum kaç dakikadır... açılan konulara okunan konulara bakın yanlış forumdan mı yardım istiyorum ?

letitbe34

Yeni üye
17 Tem 2016
6
0
herkesin köşesini kaptığı bir oyunda ticaret için değilde kendi zevkim için kullanmak hesabımı dizmek istiyorum özellikle belirtirim kimseye zarar vermeden inada bindi benim için 2 gündür aralıksız buunla yatıp kalkıyorum. he param olsa uğraşmazdım bu forumda çünkü pokemon nasıl indirilire cevap verebilecek e tuşu kırıldı ya yanıt verebilecek insanlar dolmuş. moderatör bile fikir istiyorum cevabımı silmiş. ki bunu da silecektir kendinde bunun yayınlanması gerektiği olgunluğunu göremeyip.

letitbe34

Yeni üye
17 Tem 2016
6
0
kole bot her türlü genie yi eziyor kardeşim. genie 123 cash ile satılıyor yasal olarak. yaklaşık 12 tl ye denk geliyor. Kole bot 5 tl ye geliyor. ancak o meblalar saatlerle sınırlı. yardım arıyorum yaptığım işlemlerin doğruluğu yanlışlığı nedir ?

letitbe34

Yeni üye
17 Tem 2016
6
0
oyunda bazı dosyalara erişerek daha seri daha farklı ve oyunun parayla sunduğu imkanlara erişmeni sağlıyor. oyun dolar üzerinden işliyor mümkün değil para yetişmez oyuna.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.