Çözüldü Kod 2023

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
Değerli THT ailesi bizim sınıfdan 2 kişiyi çağırdılar birisi sınıfta en yüksek notlara sahip kişi sayılır (inek damgası yedi) birisi ise en tembel dersi bozan hocalara saygısızlık yapan bir şahış neyse sonra oğrendik ki bunları gençlk ve spor bakanlığı kod 2023 için çağırmış fakat sınıfta en iyi ben bilgisayar hakkında soz sahibiyim bunları neden çağırdılar 2 yolu var ya torpil yada kura gibi bir şey birde müdür yardımcısına soylesem ben bu konulara ilgiliyim birazcık bilgim var diye banada başvuru yaptırırlar mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hinnves

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
915
0
Sinop
Bende başvuru yaptım gençlik merkezine gidip bizde öyle olmadı tek sınıftan ben seçildim 6. sınıflara yapmışlar bunu. Umarım iyi bir başlangıç olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.