KOD ADI: Tasarım Yarışması

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
projectyarismasi3-copy.jpg

“PROJE Laboratuvarı’nda çalışmanın en zor tarafı bu sanırım. Haftalardır dinmeyen yağmur ve gök gürültüsü bütün elektronik ekipmanımı mahvetmişken çalışmak yeterince zor değilmiş gibi, şimdi bir de laboratuvardaki koşuşturmacaya katlanmak zorundayım. Dünyanın en iyi mühendislerinden ve bilim insanlarından oluşan koca bir ekip, tek bir adama sahip çıkamadığı için üzerimdeki yük iki katına çıkmış durumda ve etrafımdaki kimse işimi daha da kolaylaştırmıyor.
Deneklerden biri, paha biçilemez parçalarla donatılmış prototip kostümüyle laboratuvardan kaçalı 4 gün oldu. Diğerleri hâlâ elimizde, ancak en gelişmiş prototipe ulaşabilmemiz çok önemli. Prototip olması, son teknoloji bir tasarım harikası olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 4 gündür toplamda 12 dakika uyumuş olmamın tek sebebi bu kostüm.
Bilgisayarımın ekranından akan kodlara bakıyorum. Beynim bu dandik bilgisayardan bile daha hızlı çalışıyor; ama kostümün üzerindeki ‘Takyon Posizyon Engelleyici’ karşısında benim beynim bile yeterli değil. Kendime not: Bir sonraki prototipe yalnızca laboratuvardan ulaşılabilecek bir takip sistemi eklemeyi unutma!
Proje Laboratuvarı’nın Baş Mühendisi olarak bir prototipin peşinde günler harcamam kadar talihsiz bir şey olamaz. Aklımda uçuşan fikirleri not edecek zamanım dahi yok. Harcadığım bu 4 gün içinde yapabileceğim tasarımları düşündükçe delirecek gibi oluyorum…
Belki de hayatımda ilk defa, feci şekilde yardıma ihtiyacım var.”
Proje Laboratuvarı Baş Mühendisi, prototipinin peşine düşmüşken, yepyeni kostüm tasarımları için fikirlerinize ihtiyacımız var! 9 Eylül tarihinde başlayacak ve 23 Eylül tarihinde sona erecek bu çok gizli projenin adı “KOD ADI: Tasarım Yarışması”.
Göreviniz, eğer kabul ederseniz, dilediğiniz bir şampiyon için “KOD ADI:” konseptinde bir kostüm tasarlamak. Tasarımınızı yaparken kullanacağınız yöntem ise tamamen size kalmış. Çizimden tutun heykele kadar, istediğiniz anlatım biçimini kullanabilirsiniz.
Her yarışmamızda olduğu gibi, bunda da ödüllerimiz var. Tasarımları ilk 5’e girmeyi başaran oyuncuları aşağıdaki kostümler ve yoksa şampiyonları bekliyor:
KOD ADI: Yasuo
KOD ADI: Master Yi
KOD ADI: Lucian
KOD ADI: Fiora
KOD ADI: Leona
KOD ADI: Zed
İlk 5’in ardından sıralamaya giren sonraki 15 tasarım ise, Optik Güçlendirme Totemi'ne sahip olacak.
Yarışmaya katılmadan önce ayrıntılı kurallara göz atmayı unutmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.