Kod Eğitim Önerisi ?

TurkVenom

Üye
8 Eyl 2016
53
0
Android Studio Hangi Kod Dilini Kullanır Yada En İyisi Hangisi ?

Uygulama Yapmak İstiyorum Ve Hangi Kod Dilini Öğrenmeliyim Bilmiyorum
Android Studio Hangisini Kullanırsa Bunu Nerden Öğrenebilirim ?

Lycis

Katılımcı Üye
29 Nis 2016
516
0
"Java" Kodlama dilini kullanman gerekir. Java, güçlü bir dildir. Youtube Üzerinde Bir çok Eğitimi bulunsada bir kitap satın alabilirsin.

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Sanırım Android platformunda uygulama geliştirmek istiyorsun. Android genellikle Java tabanlı kodlar içerir. Yani tekniksel olarak tamamı Java fakat Xamarin istediğin şeyi C# dilinde yazıp Android platformuna çıkarmanı sağlıyor. Eğer az çok C# biliyorsan Java başlamadan direk Xamarin indir derim.

Np4QmO

Üye
18 Mar 2017
198
0
Görünmüyor
Sanırım Android platformunda uygulama geliştirmek istiyorsun. Android genellikle Java tabanlı kodlar içerir. Yani tekniksel olarak tamamı Java fakat Xamarin istediğin şeyi C# dilinde yazıp Android platformuna çıkarmanı sağlıyor. Eğer az çok C# biliyorsan Java başlamadan direk Xamarin indir derim.

Elinize Sağlık hocam o zaman bende Xamarin kullanayım. Ònerin için teşekkürler.

'WXR

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
666
0
xamarin öğrenmeni tavisye ederim seminerlerine gittim.internette videolarını izleyerek bile junior c klasmanına giriyorsun.site ismi vermem doğru mu bilmiyorum bilgi almak istersen öm at derim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.